Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Max 120 Lvl Na Plikach Sui/English


Puttana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim dzisiaj przedstawię wam [TUTORIAL] jak zrobić max 120 lvl na plikach Sui/English. A więc do dzieła :

 

 

Najpierw zaczniemy od pobrania tego pliku :

Kod:

http://www.megaupload.com/?d=NTQXVHQB

 

Skan

Kod:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/b757b345e2d6a6dc32674d2a1a07b21fa5633eaac89ec3b2f997b4a69d0668d3-1281134849

 

 

"Odpalamy" serwer oraz logujemy się :

 

Kod:

ID : root

 

Kod:

Hasło : mcncc.com

 

 

Potem wpisujemy :

 

Kod:

sysinstall

 

 

I konfigurujemy Baze danych gdy już to zrobimy wpisujemy to :

 

Kod:

/etc/rc.d/netif restart

 

 

Minimalizujemy baze danych i odpalamy FilleZille lub WinSCP3 :

 

Kod:

local host : ip z końcówką 100

 

Kod:

ID : root

 

Kod:

Password : mcncc.com

 

Kod:

Port : 22

 

 

Klikamy : Szybkie łączenie

 

Przechodzimy do ścieżki :

 

Sui :

 

Kod:

/usr/home/sui/metin/channel/share_data

 

 

English :

 

Kod:

/usr/rain/channel/share_data

 

 

I wklejamy wcześniej pobrany plik w to miejsce.

Gdy już to zrobimy w FTP klikamy prawym przyciskiem myszy na ten plik i klikamy :

 

 

Kod:

Prawa Pliku...

 

 

W prawach pliku wpisujemy :

 

Kod:

0777

 

 

I klikamy ok.

Następnie przechodzimy do ścieżki :

 

Sui :

 

Kod:

/usr/home/sui/metin/channel/first

 

 

English :

 

Kod:

/usr/rain/channel/first

 

 

Zmieniamy nazwę naszego pobranego pliku na :

 

Kod:

game00

 

 

Wklejamy do tej ścieżki i zamieniamy oraz zmieniamy tak jak przedtem prawa pliku na 0777.

 

Następnie postępujemy tak samo tylko ,że nazwę pliku game00 ,który znajduję się na naszym komputerze według nazw plików game ,które znajdują się kolejno w katalogach :

 

Kod:

game1_1 ;game1_2 ;game_1_3 ;game2 ;game61 ;game99

 

 

Np. w przypadku folderu game2 zmieniamy nazwę pliku game00 na game2 i podmieniamy go w bazie FTP oraz przy wszystkich plikach zmieniamy prawa pliku za każdym razem na 0777.

 

 

Myślę, że się połapiecie Smile

 

Gdy już wszystko pozamieniacie i nadajecie prawa pliku przechodzimy do bazy danych.

Wpisujemy :

 

 

Kod:

reboot

 

 

I zamykamy baze FilleZilla / WinSCP3.

Po ponownym uruchomieniu serwera (reboocie) powinno wszystko być ok.

I cieszymy się max 120 lvl-em na serwerze a nie znudzonym dwucyfrowym 99

 

poradnik 100% mój

 

proszę o zdjęcie 10 %

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Opublikowano

Tutorial, a przynajmniej kody nie są Twojego autorstwa.

Po czym to poznałem?

Bo wyglądałoby to tak:

 

"Odpalamy" serwer oraz logujemy się :

 

ID : root

 

A nie tak:

 

"Odpalamy" serwer oraz logujemy się :

 

Kod:

ID : root

Opublikowano

Zal cie koleś [TuT] mój z priv-metin 2 PL

http://priv-metin2.pl/viewtopic.php?t=19690

Ban-a mu !

właśnie żę nie napisałem go sam

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Opublikowano

Nie okłamuj tu nikogo, bo nikt nie jest taką cipką jak ty.

Dobrze widać, że jest skopiowane.

Opublikowano

Ehh popraw nie English tylko Rain

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

@up: A może tak link?

@top: Po pierwsze, tut jest beznadziejnie napisany, żadnych kolorów i w ogóle.. Po drugie skopiowany.

Po trzecie było jak up wspomniał:

http://www.mpcforum.pl/topic/133636-tut-120-lvl-max-na-serwerze/

1280314365-U1.png

Opublikowano

dobra pryzynaje się skopiowałem ale ja tylko odświerzam tematy

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Opublikowano

Boże jak się przyznałeś to temat do zamknięcia skopiował z tej strony:

 

http://priv-metin2.pl/viewtopic.php?t=19690

 

i co myślisz że kox zal.pl

sygna4.jpg

Sygna by me

 

 

Posty:

50[OK]

100[OK]

150[OK]

200[x]

250[x]

 

 

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...