Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reatil Famas Za Wydanie 400G1 Pytanie?/


Dziocha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień Dobry mam pytanie czy za wydanie 400 G1 można faktycznie wygrać Retail Famas??? najlepiej niech wypowie się osoba która dostała Retaila

Opublikowano

raczej nie bo teraz nie ma już retailu a jeśli jest to malutka ja nigdy nie wygrałem a wydałem z reklam jakieś 5k g1 , możliwe tylko goldy jako retail za 800g1 na 8 slota

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

gdzieś to widziałem:

Szansa na trafienie retail famasa to tak jak wygrać 6-stkę w lotku ;]

tak jak up.

placki

[/snapback]Masz jakiś problem z komputerem ?

napisz chętnie Ci pomogę :)

GG : 964688

pomocy

http://www.mpcforum.pl/topic/272286-pytanie-cookies/

 

O fak ! Maniek został globalem ! chyba przestane pisac posty !

Opublikowano

w polsce chyba 2 osoby dostaly retaila na famasa. Jezeli ktos wygrywa gamefirst oglasza to na forum.

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

A czy wogóle jeszcze można wygrać tego retaila? Bo mi się wydaje, że to już nieaktualne jest.

Kiedyś tak było i było o tym info na gf ale teraz raczej nie rozdają już retaili.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

2x up

2 osoby ? mi sie zdaje ze wiecej bo na allegro widzialem 2-4 konta co mialy retail na famasa ;p

pr0lowek88.png
Opublikowano

No to mogły go kupić wtedy, kiedy retaile były dostępne..

Mój kochany lapek:

Intel Core i5-450m 2.4ghz || ATI Mobility Radeon HD 5730 1gb DDR3 800mhz, GPU 650mhz || 4GB ram DDR3 800mhz || Win 7 64 bit

 

 

retailzoor.jpg

Opublikowano

2x up

2 osoby ? mi sie zdaje ze wiecej bo na allegro widzialem 2-4 konta co mialy retail na famasa ;p

 

 

Retail na famasa nie jest wcale taki rzadki jak sądzisz.

Po prostu źle zrozumiałeś autora którego cytowałeś.

 

Kiedyś można było poprzez zakup wersji pudełkowej WR otrzymać retail na jakąś broń + Granat dymny + Med kit 2.

 

@

retaili nie ma więc zamykam.. Jeśli moja decyzja jest błędna napiszcie pw i otworzę temat.

Tak będzie bezpieczniej niż zostawić go otwartym bo tylko spam się robi..

1373662483-U83583.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...