Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Tut] Masz Neta W Sieci Lan? Masz Lagi? Ten Temat Jest Właśnie Dla Ciebie!


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz lagi na Metinie?

Ktoś od Ciebie ściąga?

Nawet jak ktoś zwyczajnie siedzi przy kompie i np włączy 6 FB na Metku to lagi mogą być niezłe

Ale jest na to rada :)

Jaka?

Wyłącz Mu neta w pizdu xD

Link do programu:

http://hotfile.com/dl/86504989/968806a/NetCut.zip.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1a44220d3916b5b6e906e25ef5b103fcd4b90b794a16c2a27f23e6b7806d3045-1291306009

 

Jak tego użyć?

Wklej gdzieś do folderu i uruchom NetCut.exe

Wyświetli Ci sie lista IP i Nazwy Komputerów

Zaznaczasz któryś i klikasz ,,Cut Off"

Aby włączyć Mu spowrotem klikamy ,,Resume"

Do czego służy ,,Protected My Computer"?

Do tego aby Ktoś nie mógł Nam wyłączyć Neta :)

Możemy wyłączyć Wszystkim oprócz Nas (ale to będzie skapa).

 

UWAGA!

Sposób nie działa w przypadku Neostrady itp.

Musisz mieć neta przez sieć Lan!

Opublikowano

Odrazu pisze że nie działa na win7 bo szukałem już ni raz jak odpalić. Ogólnie jak byś był w mojej sieci z tym programem to bym jaja upie****** bo jest totalnie nie wykrywalny

Opublikowano

Nie za dużo tych wirusów?? 17 na 40... Ale i tak pobiorę :D

Na 100% nie ma wira ;)

 

PS:

Twoja sygna Mnie dobija

Opublikowano

Na 100% nie ma wira ;)

 

PS:

Twoja sygna Mnie dobija

Fajna prawda??:P

 

TOP a czy są za używanie tego jakieś konsekwencje prawne? Bo jak bym tego użył to prawdopodobnie cała wieś by nie miała neta :D

ohcrapp1.gif
Opublikowano

Fajna prawda??:P

 

TOP a czy są za używanie tego jakieś konsekwencje prawne? Bo jak bym tego użył to prawdopodobnie cała wieś by nie miała neta :D

Jeden kolo jak 500 kompów wyłączył to płacił 2000 zł

Ale Mi tutaj w temacie chodzi głównie o 1-6 kompów off :P

Zawsze coś ;)

A w mniejszych sieciach Len to dużo

Opublikowano

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono packet.dll.

Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

23881023364400030631.jpg
Opublikowano

dzięki za ten program wujkowi wylacze neta na kilka dni i zobacze jak zareaguje gdy powiem mu ze to moja sprawka :D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...