Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Gdzie Co I Jak. Czyli Zarabianie Na Pl ^^ Lub Innych Globalnych Serwerach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak jedziemy ;p

M1 %C5%BB%C3%B3%C5%82%C4%87_nied%C5%BAwiedzia.jpg

Żółć Niedźwiedzia. Na Niektórych serwerach warta 50k a na innych 100-200k ;)

10x100k = 1kk ;p Niezły zarobek jak na sam początek ;P

Bia%C5%82a_wst%C4%99ga.jpg

Biała wstęga /+

No. Można sprzedać do 50k. ;p Jak na początek niezły zarobek

Można wydropic naszyjniki/kolczyki/branzoletki/buty/hełmy/zbroje z dobrymi bonusami ;P Zależy od szczęścia

M1 za dużo nie ma ;p Czego brakło pisać . dodam.

Lecimy do M2

Słynny FMS ;P fms6288577315du3.jpg&t=1

Dzięki niemu można zarobić sporo yang. Lub stworzyć sobie niezłą broń ;D

Dropi z dzikich w m2. Oraz bestów

Można sprzedać<zależy od średnich> od 500k do <...> Łoo naprawde zależy od śr/um

Shiriken+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urąbało mi sie ..

 

Sorry mam problemy techniczne z internetem. w 100% dokończe jutro !! <przepraszam>

Prosze o wyrozumiałość Oraz +'y

Opublikowano

No ładne ale nie piekne mogłes troche kolorków dodac i usun tą przerwe i dodaj troche jakiegos kolorku a tak pozatym to przydatne tylko jakis tak smutnie to wygląda :D

gilu.jpg

Opublikowano

Tut wygląda tragicznie oO

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...