Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Doradzccie Co Do Broni Beda +++ Lub -- Jak Kto Woli


Dziocha

Co kupić  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybra?

    • HK416
      2
    • SIG550
      1
    • UMP45
      0
    • AK47 (Camo Edition)
      1
    • TMP9
      2
    • Dual Scorpions
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę zaznaczać lub pisać tu za czym jesteście osobiście chciał bym pograć SIG550 ale nie wiem czy warto kupować i wydawać G1 ogółem oddawajcie głosy i piszcie za czym jesteście

Opublikowano

Nie gralem tymi najnowszymi bronmi, ale dobrze mi sie gralo tmp. Wiec polecam :)

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

z tej ankiety doradził bym ci scorpiony

ale też możesz kupić famasa albo jak masz 800G1 to na 8 slot MP7A1 Gold.

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

z tej ankiety doradził bym ci scorpiony

ale też możesz kupić famasa albo jak masz 800G1 to na 8 slot MP7A1 Gold.

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Doradzam ci skorpy strasznie szybkie na krotka odległość zanim się przeciwnik odwróci to ginie na średnią też nie jest zły ale na dlugą już się trochę naboje rozpraszają ale zabijesz :) Więc polecam ci Scorpy.

20 postów

40 postów

60 postów

80 postów

100 postów

120 postów

140 postów

160 postów

180 postów

200 postów

 

4ff8e25cb399cac6d4e794a329812be2.gif

 

Mój mały TuT :)

Opublikowano

Hmmmm co do ryba77 mam już Mp7a1 gold a famasa mam na 60 dni wiec spokojnie :D ogółem mam max broni ale mam takiego downa niestety :( że chcę mieć więcej pazerota a G1 nie szkoda bo co to zrobić :D:D

Opublikowano

# HK416 - nie grałem, nie oceniam.

# SIG550 - celne, przeciętny magazynek, mały recoil, dobre na bliskie i średnio-dalekie odległości

# UMP45 - niezła broń, dobry dmg, magazynek przeciętny, z wyglądu niezła.

# AK47 (Camo Edition) - grałem samym ak47, średnio mi się podoba, rozbryzg ma niezły, może camo celniejsze, ale mi i tak się nie średnio podoba.

# TMP9 - grałem, broń dość dobra, pojemny magazynek (to lubię :]) świetna celność - najlepsza z tych sześciu moim zdaniem. :]

# Dual Scorpions - broń świetna tylko, że wywala po 2 kule naraz, więc ma 24 ammo, pozatym ostry recoil, grałem to wiem, i nigdy więcej nie kupie :/ jak komuś się podoba to proszę bardzo, ale mnie nie namówisz.

 

Głosuje na TMP9, choć moim zdaniem na enginer'a i medic'a lepsze MP7A1, lub k1; jak masz 800 G1 to kup sobie MP7A1 GOLD na 2 miechy za 800 i na 2 miechy k1 za 22k na 3 slot :] Eq na 2miechy jest, więc możesz sobie pograć :]

 

P.S Pomogłem daj + !

minecr10.pngminer10.pngnether10.pngbeta-p10.png

 

Minecraft - to co lubie najbardziej :] No i + oczywiście :]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...