Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

5itm2 spolszczenie/zangielszczenie


ziolo1219

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już przynajmniej wiadomo czemu mi nie chodzi ;d

Opublikowano

1.Sory że odbijam od tematu ale jaki jest exp,drop na tym 5imt2

 

2. Ściągnołem ale gdy się loguje wszystko jest ok ale jeśli wchodze do gry nie widze ani moobow ani kolesi ( widze samą broń )

 

3. na 5imt2 mozna używać hacków ???? bo słyszałem kiedyś że za to bany są ?

 

Odpowie mi ktoś na te 3 pytania ???

Opublikowano

1. Exp - w 2 dni 50 lvl ;> Drop - z metina potrafi wypaść 20 itemów. Itemy zwykle +1, +2 i z dobrymi bonami ^^

2. Nie wiem

3. Tam 90% osób nie posługuję się chińskim, więc do GM'a nikt nie napisze. Tak samo jak w Polskim GM wchodzi raz na ruski rok

 

Hackuj spokojnie ;>

Opublikowano

@up

 

A wiesz kiedy będzie ??

 

@XaNtoR

 

ja 4.0 i to chyba twojego bo coś pamietam że ty go wystawiłeś

 

jeszcze 1 PYTANIE

 

ściagam 92imt5 coś takiego i idzie mi szybkość transferu : 8kb/s wie ktoś czemu ???

 

a dał by ktoś link do ściągniecia tego 5imit2 ?? ( nie mam siły szukać )

Opublikowano

@UP

 

Mafia pracuje ;>

 

Szybkość transferu słaba bo to chińskie ^^ nie martw się każdemu się tak ściągało

 

www.google.pl a na serio to Klik

Opublikowano

XaNtoR przecież twój SH działa na pl i na chińskim ;>

 

@down

 

Jak odpalasz spolszczone to ci się otwiera pl metin...

 

A sh i mh 4.0 chodzą na pl czyli powinno śmigać

 

BTW. dzięki za opinię w sygnie ;>

Opublikowano
XaNtoR przecież twój SH działa na pl i na chińskim ;>

 

 

to nie do mnie ale Owned! wiesz czy jak spolszcze to będe mógl na Sh lub MH 4.0 ??? <-- To pytanie do wszystkich

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...