Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie Mapy I Ch Są Zbugowane I Czy Będzie Jakiś Path?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc. Miałem kapłana 19 lvl poszedłem do taratu i bug.

DAM + ZA POMOC

 

Dam różczke światła +11 + 1g za mocniejszą na 20lvl DO 4STORY

Opublikowano

Witam Zapewno Bugi sa w Niektorych częściach obszaru:

Lonbaley

Bina

Tarat

Konkuma

Mozalia

Blonea

Gebra

Cheased

Adir

wszelkich obszarach typu (Narwashi,TD,Bastion,Zaproszenia na Druga Bitwe)

Trudno jest to określić ponieważ Bug codziennie zwiększa swoja objętość na terenach.

Z tego co mi wiadomo Reset serw. ma być 1Grudnia (jutro) godziny nie powiedział.

Lecz rozmawiałem również z Gm-em i Pisał że nie ma zamiaru naprawiać serwera ponieważ my go Psujemy używając na nich(nielegalne oprogramowanie) tzw"czity"

Ale Pogadałem z nim i powiedział że nad naprawa serw się jeszcze grubo zastanowi.

Pewnie informacje Wyciągnąłem od Gm-a:

Napisał ze Bedze Banował Graczy Którzy Używali czity i takie tam...

Zostawi tylko Garstkę Graczy Którzy Pomagali mu na Serwerach Pod czas jego nieobecności:

-Raxan

-KissMyS3pira

-D4rkxBl4de

-NoTnX1

-Sir91

-Figaro

-SpeedXArcher99

-sanya21

Więcej nicków nie chciał napisać...

Opublikowano

Witam Zapewno Bugi sa w Niektorych częściach obszaru:

Lonbaley

Bina

Tarat

Konkuma

Mozalia

Blonea

Gebra

Cheased

Adir

wszelkich obszarach typu (Narwashi,TD,Bastion,Zaproszenia na Druga Bitwe)

Trudno jest to określić ponieważ Bug codziennie zwiększa swoja objętość na terenach.

Z tego co mi wiadomo Reset serw. ma być 1Grudnia (jutro) godziny nie powiedział.

Lecz rozmawiałem również z Gm-em i Pisał że nie ma zamiaru naprawiać serwera ponieważ my go Psujemy używając na nich(nielegalne oprogramowanie) tzw"czity"

Ale Pogadałem z nim i powiedział że nad naprawa serw się jeszcze grubo zastanowi.

Pewnie informacje Wyciągnąłem od Gm-a:

Napisał ze Bedze Banował Graczy Którzy Używali czity i takie tam...

Zostawi tylko Garstkę Graczy Którzy Pomagali mu na Serwerach Pod czas jego nieobecności:

-Raxan

-ZivenS

-KissMyS3pira

-D4rkxBl4de

-NoTnX1

-Blondyneczka

-PIXXI

-Sir91

-Figaro

-SpeedXArcher99

-sanya21

Więcej nicków nie chciał napisać...

 

 

 

ciekawe ile potrwa naprawa serwera??

Opublikowano

Ostatnia naprawa Bodajże trwała 1 dzien albo 1.5 dnia dobrze nie pamiętam ale to wtedy padł cały serw.

i bylo jeszcze zapisywanie naprawionych danych

Opublikowano

Gdyby nie to, że ja robie czity do tej gry to bym poszedł na GM'a im pomagać ^^

Przy zmianie kanału można się zbugować?

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

Witam Zapewno Bugi sa w Niektorych częściach obszaru:

Lonbaley

Bina

Tarat

Konkuma

Mozalia

Blonea

Gebra

Cheased

Adir

wszelkich obszarach typu (Narwashi,TD,Bastion,Zaproszenia na Druga Bitwe)

Trudno jest to określić ponieważ Bug codziennie zwiększa swoja objętość na terenach.

Z tego co mi wiadomo Reset serw. ma być 1Grudnia (jutro) godziny nie powiedział.

Lecz rozmawiałem również z Gm-em i Pisał że nie ma zamiaru naprawiać serwera ponieważ my go Psujemy używając na nich(nielegalne oprogramowanie) tzw"czity"

Ale Pogadałem z nim i powiedział że nad naprawa serw się jeszcze grubo zastanowi.

Pewnie informacje Wyciągnąłem od Gm-a:

Napisał ze Bedze Banował Graczy Którzy Używali czity i takie tam...

Zostawi tylko Garstkę Graczy Którzy Pomagali mu na Serwerach Pod czas jego nieobecności:

-Raxan

-KissMyS3pira

-D4rkxBl4de

-NoTnX1

-Sir91

-Figaro

-SpeedXArcher99

-sanya21

Więcej nicków nie chciał napisać...

Ekhem ... + Remady :D

johncena2kopia.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...