Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz Klany Do Alteriwnet'A? A Może Chcesz Go Zareklamować?


Misiek12120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznę od małego opisu, jak wiadomo jest już przyklejony taki temat, ale pod steam. A chyba każdy wie że pod AlterIWnet też są klany, dlatego postanowiłem zrobić taki temat.

 

Wpisywać się w temacie według wzorów:

 

Wzór na 'szukanie klanu'

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Wzór na 'reklamacje clanu':

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeżeli się przyjmie, to proszę o podpięcie ;)

 

 

Pozdrawiam, MisQ.

 

PS: Sory za błąd w nazwie tematu.

Opublikowano

Szukam clanu do CoD 6 AlterIWnet

Nick:Kounar

LeVeL:1

Prestiż:1

Ulubiona broń:M4

Skype:

GG:

Używałeś prestige hack'a?:NIE

Używałeź aimbota lub WH?:(tego nie trzeba wypełniać ;) uzywałem i mam bana jak mi odbanujesz konto to dołącze do waszego klanu

Proszę daj Minusa to tylko jedno kliknięcie....

Opublikowano

Szukam clanu do CoD 6 AlterIWnet

Nick: SpecialAgent

LeVeL: 70

Prestiż: 10

Ulubiona broń: Skaczę pomiędzy: Intervention, SCAR-H, MG4, .44 Magnum

Skype: -

GG: -

Używałeś prestige hack'a?:Na Steam'ie wbiłem 70 lvl 6 Prestiż, więc na aIW użyłem, i mam 70lvl10prestige, ponieważ nie mam ochoty wbijać znowu...

Używałeś aimbota lub WH?:Często używam, ale częściej gram normalnie.

Od siebie: Dodam, że często w dni robocze grać nie mogę, non-stop za to gram w weekendy + piątki. Kolorkami zaznaczyłem istotne dla rekrutującego informacje :) GG i Skype nie zamierzam używać (mam nie dużo pamięci, grę zacina), więc prosze pisać na PW.

 

#UP

Nie ma sensu ten post... Jak masz bana, to nikt cie nie odbanuje, ani nikt cię do klanu nie zaprosi...

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Szukam clanu do CoD 6 AlterIWnet

Nick:Archer

LeVeL:70

Prestiż:6

Ulubiona broń:intervention

Skype:-

GG:28579282

Używałeś prestige hack'a?:Tak

Używałeś aimbota lub WH?:Nigdy

Opublikowano

Szukam clanu do CoD 6 AlterIWnet

Nick:Corage

LeVeL:62

Prestiż:2

Ulubiona broń:ACR, M4a1, M21 EBR, UMP 45 i jeszcze kilka rzadziej używanych, ale najczęściej używam ACR i M4a1.

GG:28524294

Używałeś prestige hack'a?:Nie

Używałeś aimbota lub WH?:Nigdy.

Opublikowano

Nazwa clanu:|4ever|

Clan leader:Archer

Opis:w tym klanie gramy razem na jakis trybach gry.bedą tez mecze trenujace skille.

Kontakt Steam:crysis150

 

 

Kounar,SpecialAgent,Corage jak niemacie klanu moze do mojego bedziecie chcieli dolonczyc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...