Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Treyarch Oficjalnie O Oszustwach/Banach W Bo


Kuba018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko to, w wersji angielskiej możecie znaleźć na http://www.callofdut...aaiv8q67ctkg0u5.

Ja przetłumaczyłem to na język polski, żeby zrozumiało więcej osób. Wiadomość odnosi się do posiadaczy pecetów jak i PS3, XBOX 360.

 

 

Moderzy

Gracze, którzy zmodyfikowali swój sprzęt i stosują zhackowanych skryptów/kodów. Dotyczy to też osób, które tak zmodyfikowały profil gracza, żeby wyświetlał niedostępne normalnie znaki w nazwie gracza

 

  • Natychmiastowy perm. Nie będziesz mógł odtąd grać online, raport o tobie trafi do producentów konsol.

Boosters

Gracze, którzy wykorzystali exploity, żeby szybko awansować w grze/ w tabeli najlepszych graczy (leaderboards).

 

  • Pierwszy raz: Tymczasowy ban, kompletny reset statów, twój wpis w leaderboard(patrz wyżej) zostanie usunięty
  • Kolejny raz: Tymczasowy ban, kompletny reset statów, permamenty ban na leaderboard (nie będziesz pokazywany już nigdy na liście najlepszych graczy)
  • Powtarzające się kilka razy: Perm na granie online

Glitchers

Gracze używających tak zwanych "Glitchów", na przykład wychodzący poza mapę itp.

 

  • Pierwsze upomnienie: Tymczasowy ban na granie online
  • Drugie: Rozszerzony ban na granie online (dłużej trwa)
  • Kolejne upomnienia: Perm na granie online

Twórcy obraźliwych emblemów

Gracze robiący emblemy rasistowskie/o wyraźnym podtekście seksualnym.

 

  • Pierwsze upomnienie: Dwutygodniowy ban na korzystanie z edytora emblemów, twój emblem zostaje ustawiony na domyślny, a zakupione wcześniej znikają
  • Kolejne upomnienia: Perm na korzystanie z edytora emblemów

Opublikowano

treyarch nie pierd*li się z boterami

TAKŻE NIERADZE NARAZIE BOTOWAĆ

POCZEKAJCIE Z 6 MIESIĘCY TO ZROBIĄ CHEATA KTÓRY BĘDZIE NIEWYKRYWALNY A TREYARCHOW SIĘ ZNUDZI :P

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

Hmmm a ja nic z tego nie używałem a i tak mam banika <_<

Mobo: Asus P5Q Procek: Intel Core 2 Duo e7300 2.66Ghz @ 3.71Ghz + SilentiumPC Spartan HE923 RAM: Kingston 6Gb (3x2Gb) DDR2 800Mhz @ 908Mhz Grafa: Asus Nvidia GeForce GTX 260 896Mb (podkrecona) Mycha: Logitech G500 Klawiatura: jakiś Logitech

 

40396.gif

37130.png

20266.png

Opublikowano

Nicolas, jak używałeś wallhacka, to nie zaliczasz się do żadnej z tych grup ale i tak masz bana, o tym nie wspomnieli bo wydało im się to może zbyt oczywiste.

Napisali tylko o innych rzeczach za których też można wyłapać bana.

Opublikowano

Lookne zaraz mój status steam bo ostatnio haxiłem i moddowałem mnóstwo :rolleyes:

 

Edit:

Nie wiem czego wy używacie, że bany dostajecie? Ja jechałem na ranked z VAC z aimbotem jebałem wszstkich przez ściany jak każdy na tym serwie :P I bana wciąż nie mam...

Kiepskie haxy macie widać :rolleyes:

Opublikowano

Lookne zaraz mój status steam bo ostatnio haxiłem i moddowałem mnóstwo :rolleyes:

 

Edit:

Nie wiem czego wy używacie, że bany dostajecie? Ja jechałem na ranked z VAC z aimbotem jebałem wszstkich przez ściany jak każdy na tym serwie :P I bana wciąż nie mam...

Kiepskie haxy macie widać :rolleyes:

 

 

To zamiast się chwalić, że bana nie dostałeś i masz pr0 haxy to może byś je tutaj wrzucił?

3066.jpg
Opublikowano

To zamiast się chwalić, że bana nie dostałeś i masz pr0 haxy to może byś je tutaj wrzucił?

 

Nie chce mi sie o.O

Tera komp mi laguje bo coś tam dedyka haknąć chce więc nie... Potem może :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...