Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Gdzie Zarobić 22Lv Mentalem Na Oprócz Medali


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już wiele osób mówiło imha, lecą antyki,jesionki,fmsy,riby,koziki wypadną ci dobre śr to opchniesz drogo.

 

 

A jak nic nie będzie lecieć to metki 25-30 i ku/kd będziesz sellać zawsze może wypaść aura/silne lub inne dobre ku.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Ciężko? ja bez boja mentalem rozwalam, mam 27lv i daję radę -.-

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Nie daje?? Mylisz się i to ogromnie miałem 2x drop i metki w m2 kd+4 wypadały i często +3 na wypadnięcie ku to raczej nic nie daje ale na kd tak.

 

To idz na BO i killaj best specjalistę szybciej wypadnie ci FMS/JELONEK a na tym też da rady zarobić i jeszcze z dobrymi śr.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

A mi konto zablokowali, za głupotę brata.

 

@topic Mówiłem besty lub metki i z tego można wyciągnąć największy zarobek

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Raczej nie, 11-18 dobrze dropi.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Zrób nową postać na tym konie - woj mental,

Wbij mu 9 lvl i idź do imha.

Co jakieś 15 minut fms , jelonek , antyk itp.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...