Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Jaki Jest Sens Grania Na Metin2Pl?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Chciałem podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat Metin2PL.

Jaki jest sens grania teraz na Metin2PL?

Powstały te wszelkie prywatne serwery, i mało kto grywa na PL'u.

Jak ktoś chce zacząć tam grać, to raczej trudna sprawa, pomijając kupowania yangów.

Ceny wzrosły jak cholerka, i ciężko cokolwiek kupić.

Poza tym, w dobie prywatnych serwerów, niemal każdy jest przyzwyczajony do itemków +9/+8 ...

Mam w planach zacząć tam grać, ale nie jestem tego do końca pewien, dlatego zwracam się do Was po radę.

Czy opłaca się tam zacząć grać?

Liczę na odp.

Pozdrawiam NlSM0

@Edit 100 post, yeah ^^

Opublikowano

Nie opłaca się... na PL gówno wielkie jest, nudy, nooby, neo i ksuje

 

Lepiej na US albo SG.. tam prawie o ksuciu mowy nie ma :P Ceny dak jak dawniej na PLu :P

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

NIe graj w PL nie ma nic ciekawego jedyne to dzieci neo z których można się pośmiać i jeszcze ta ortografia.

 

Ja bym ci polecał jak globala do US gram tam nawet sporo polaków i to spoko ludzi tez tam grywam od czasu do czasu a ceny troche mniejsze niz na PL. A i jeszcze do 20lvl za misje masz 99% expa :D to jest fajne

Opublikowano

@UP

 

nie prawda 90 - 99% za misje się dostaje do 20lvl'a :D

 

 

@TOPIC

 

hm... nie polecam pl'a <_<

 

- dużo botów

- drogie ceny

itd... ( za dużo wad do wymieniania )

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

ja polecam s24 na plu

medale 1kk mozna sporo zarobic

malze 5kk cos dla fiszboterów :D

 

i te teksty "podekspish" gdy widza mnie 62lvl healer... dla tego samego warto grac :P dla satysfakcji

:)
Opublikowano

na plu mozna sobie pograc ale tylko 4fun :D



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

ja mimo wszystko wole PL. Moze faktycznie pare rzeczy potrafi zepsuc nam przyjemnosc z gry jednak mnie osobiscie rajcuje te "kombinowanie" (boty, mody, hacki). Na priwach wystarczą ci 2 chary a lepszy ten, kto ma wiecej minut nabitych:). Oczywiscie to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Na PL'u opłaca się grać, np. na czystym koncie nabijesz AOL'em SM i sprzedajesz na allegro, ogólnie można zarobić na tym prawdziwą kasę wbijając poziom, skille itp

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Kilka zalet na PLu też się znajdzie.

Chociażby ojczysty język(pomijam tu analfabetów,dzieci neo etc), łatwo się z większością dogadać, misję po polsku itd.

Wspaniały,wyszkolony team administratorów który po kolejnych porażkach nie poddaje się. [sarkazm?]

I na tym byłby koniec.

Czas na wady.

Ceny masakryczne, kilkukrotnie większe niż kiedyś.

Dzieci neo, netowi napinacze.

Ks,bluzgi,dropopodpierdalacze,n00by.

Opublikowano

noo to gracze prv/inne niż PL

 

spróbujcie zarobić na swoich charach :D

 

a tak to na PLu wbijasz 30 [2-3dni [bez grania "nałogowego" rzecz jasna]]

doładowujesz co trochę SM [wiadome, AOLem = no chyba nie dasz im zarobić.. ?? :D]

Wbijasz hmm.. 60 ? [z małym/dużym [zależy od wbijania ;)] IS'em dasz rade]

W tym też czasie robisz kilka/naście :D postaci FB = ceny w górę = zysk dla ciebie

kupujesz dość spk eq + bonujesz za SM z AOLa

sprzedajesz eq [może z postacią, może nie] na allegro

 

następny właściciel ma satysfakcje że posiada odpicowane konto na PL - wśród rodaków, a nie tak jak na prv - wszyscy wszystko +9, 12X LVL = zero rywalizacji - co najwyżej dzieci Neo w m1 z DMG i wolnym.. -.-

czy też na innym globalu - nikomu nie będzie się chciało ściągać innego metka jak już "przyzwyczaił" się do PLa :)

 

noo to tyle - dziękuję, dobranoc ^^,

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

nie polecam neo lata cały czas

i nic ciekawego nie robią

gm to brak chyba

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...