Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Co Robić Aby Gra Się Nie Cięła Przy Odpalonych 2 Kontach.


StrachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznijmy od tego że odpalić 2 shaiye na raz możemy przez:

PATCH

http://www.mpcforum.pl/topic/234727-shaiya-patcher-multi-client-no-game-guard/

SHAIYA VIPER

http://www.mpcforum.pl/topic/298974-dlmultihackshaiya-viper-241110-by-synsia

Umożliwiają one również usuwanie zamrażania postaci czyli jeśli klikniemy na jednej że ma biec w wybrane miejsce i przełączymy na 2 konto to tamta postać będzie nadal biegła.

 

Moje spostrzeżenie dotyczy tego że na słabszych kompach lub nawet średnich gdy odpalimy 2 okna z grą, te strasznie się tną. Jak temu zaradzić? Możemy kliknąć 1 postacią aby biegała cały czas za drugą lub na jednej postaci przytrzymujemy A lub D (postać się obkręca) i trzymając przycisk klikamy na drugie okno shaiya (tamta postać się kręci a my biegamy bez zacinki).

Podsumowując kiedy gramy na koncie nr 1 a na koncie nr 2 postać się rusza, biega, obkręca to na tej postaci na której gramy nam się nie tnie. To przydatne gdy chcemy podexpić swoją postać, klikamy aby biegła za nami, i cięło się będzie tylko w momencie gdy zaczniemy biec a jak już 2 postać się ruszy wszystko będzie chodziło płynnie. Niektórzy mogą nie zrozumieć ale nic nie poradzę.

 

Jeśli się przydało to +.

 

@edit down

Zrób jak uważasz.

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Opublikowano

Jak włączam w różnych (nawet najmniejszych) rozdzielczościach, to nic to nie daje, może po prostu masz lepszy komputer i tyle dlatego mój sposób mi się przydaje ;P.

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

wrzuć nowy x i stery do karty graficznej , nie mniej niż 128Mb grafika

 

O czym opowiada twój post.

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...