Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] Sirosix'S Public D3D V4.2 *Unl. Ammo, Telekill, Zombieopk, Chams,....*


LublinoV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi bizonka wbicie zajęło 54 minuty : D . I nie ma się co śmiać, bo każdy może się pomylić...

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Haczek na zombie chyba najlepszy.Oprócz unl.ammo działa wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń,jeszcze nigdy mi nie skraszował.

Leci wielki plus ;P.

Dzięki tamu haczkowi mam bizona na 300 dni ;D.

Opublikowano

Patrzcie, już się jakiś prohaxor znalazł, który wpycha ser do lasera i minusuje mi wszystkie posty - jeśli to czytasz, to wiedz że jesteś debilem : )

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

po Co wam UNL AMMO DZIECI BEZ MÓZGU... WŁĄCZASZ FAST AMMO, OPK ZOMBIE, I ABY STOISZ OBOK BOKSA AMMO I NAPARZASZ W ZOMBIE ... WIEC PO CO UNL AMMO : ]

 

 

Haczek git majonez, jak do tej pory najlepszy jaki znam na zombie ;*

 

A co daje opcja Auto 9 wave win" - czy jakos w tak w zakładce Bot"

Opublikowano

Mam pytanie.Co zrobić by Zombie były przy ammo?Gdy włączam opk to wylatują za mapke.Proszę o pomoc.Kombinuje z 2h jak to zrobić ale nic :/

 

@@@@Edit.Czy mógłbym dostać odpowiedź na pytanie?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

Bieber jest Zajebisty

 

Nick:LoveAngelika

Lvl:105

Profka:Sura BM

EQ:Nawet Git 4x Epik,4x eq smoka i.t.p

Serwer:EliteMT2

Królestwo:Shinsoo <3

 

[x] - 50 postów

[x] - 100 postów

[x] - 150 postów

[x] - 200 postów

[x] - 250 postów

[x] - 300 postów

[x] - 350 postów

Opublikowano

hmmm a to tego hacka sciagnales a nie tego:

http://www.mpcforum.pl/topic/244011-sirosixs-public-d3d-v42-unl-ammo-telekill-zombieopk-chams/

???

 

bo moze w tym jest inaczej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...