Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] Sirosix'S Public D3D V4.2 *Unl. Ammo, Telekill, Zombieopk, Chams,....*


LublinoV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[22.11.10] SiroSix's Public D3D V4.2 *Unl. Ammo, Telekill, ZombieOPK, Chams,....*

Opis:

Wszystko widać na zdjęciu:

 

LINK

 

 

VT

 

Crasuje? SĆIĄGNIJ INJECTOR Z SYGNATURY!

DZIAŁA? DAJ +!

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Jeszcze nie sprawdziłem, ale nazwa wskazuje że to crash gracza ( tak jak w hackach ViP! ).

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Dajcie upka na speedy jak mozecie; p bo z tego gowna nie umiem sciagnac^^ Z gory dzieki, + za fajne funkcje ;p

 

 

EDIT: a nie zauwazylem tego na dole ;P Dzięki + i 5 jeszcze raz ; p

Opublikowano

Działa unl. ammo na zombie?

Unl. w darmowych na 90% szans crashuje, więc nie radze odpalać...

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Notka od autora:

 

Unl. ammo and userkill can make Laggs/crashs

Ddos is for vip only (vip is not for sale at the moment)

Unl. ammo dont work in zombie mod

Dajesz -? To się przynajmniej podpisz i powiedz za co. Jak to nie to ****.

Opublikowano

Autor napisał że nie działa. A tak po za tym koleś naucz mnie dochodzić do 21 wave. Hack świetny injector zmienić i smiga^^

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

unl nie działa leci - zal!

 

zanim coś napiszesz przeczytaj wszystko co jest napisane na temat hacka.. i to nie tylko w poście autora.... Sam podawałem co nie działa... -

Dajesz -? To się przynajmniej podpisz i powiedz za co. Jak to nie to ****.

Opublikowano

jak uzywac injectora???? jak wlanczam pisze library not found!!! beda +++++!!!!!!!

Ludzie... Opcja szukaj! Nazwa dll i injectora MUSI BYĆ TAKA SAMA! No oczywiście jeden ma końcówkę .dll, z drugi .exe . A teraz tak "wlanczam" -_-, duża litera na początku zdania! Zacytuję jeszcze: "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett.

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

nie wiem czemu ale

ja zawsze na tym hacku padam

na 20-21 wave .....

a mam opk wlaczone

 

1922035944.gif

ninjack.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

/AceBoy: Proszę się dostować do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek.

Opublikowano

Nie ma 21 rundy dziecko ...Jak się przejdzie 20 to wygrałes.

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

Nie ma 21 rundy dziecko ...Jak się przejdzie 20 to wygrałes.

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Starczy

Napisz czyli jak usunoles 21 runde ze swojego warrocka "Dziecko"(O ile doszedles do ponad 5 fali)

sygna.jpg

Opublikowano

Nie ma 21 rundy dziecko ...Jak się przejdzie 20 to wygrałes.

A co powiesz na to że już trochę dużo osób ma bizona? Ja na przykład mam na razie na 200 dni i to mi wystarczy. Hack jest naprawdę bardzo dobry.

 

@lolex656 tak od razu ortografia i musisz mieć bardzo czułego antyvirusa że wykrywa trojana.

Opublikowano

A mi się wydaje że jest 21 fal. 20 + UltimateWave, gdzie respi się boss i chyba z cztery Charioty. No ale mogę się mylić...

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...