Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mega-Tut] Zarobek Na Poszczególnych Poziomach


1q2w3e4e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym tutorialu przedstawię :

 

-zarobek od 0lvl - 99lvl

-bez hacków itp...

-to zwykły opis !

Zaczynamy :

 

0lvl - 15lvl

Na tych poziomach raczej mało zarobimy itp.

Jedyny sposób to ubijanie metinów w M1 (0lvl - 20lvl)

Oraz drop żółci o skóry niedźwiedzi.

 

Podsumowanie : zarobek marny...

 

15lvl - 20lvl

 

1.Tutaj zaczyna się zarobek w M3 (kraina przeklętych)

Dropią tutaj :

-FMS (Miecz Pełni Księżyca) - bardzo ceniony przez graczy (woj , sura , ninja)

-RIB (Ostrze z czerwonej Stali) - również cenny (woj)

-Koziki (Kozik Czarny Liść) - mniej cenny (ninja)

-Antyk (Antyczny Dzwon) - także mniej cenny (szaman)

-Jelonek (Łuk z Rogu Jelenia) -mniej cenny (ninja)

-Jesion (Wachlarz Jesiennego Wiatru) - oraz i ta broń jets mało cenna (szaman)

 

2.Drop medali w "Małpim Lochu"

 

-Robimy postać 15lvl - 20lvl (wojownika mental)

-Uzbrajamy ją w EQ minimum ! +4/5/6

-Dołączamy do gildi (aby oddawać EXP)

-Dropimy do puki nam się nie znudzi :)

 

Podsumowanie : zarobek dobry...

20lvl - 35lvl

 

Tutaj zarobek staje się monotonny...

 

1.Robimy konia bojowego (od 35lvl)

2.Po zrobieniu konia bijemy wszelkie metiny występujące w M2

 

-Metin Czerni

-Metin Ciemnośći

-Metin Zazdrości

 

Drop :

 

-Wszelkiej maści Księgi Umiejętności

-Kamienie Duszy (nie duchowe)

-Itemy 25lvl/30/35/40

-Mikstury

-Yang

 

Podsumowanie : zarobek dobry

[/color]

35lvl - 50lvl

 

Również monotonny zarobek...

Sposonów jest dużo opisze 5 :

 

1.Dropienie zębów na Czarnych Orkach (poprostu expimy a one same lecą)

2.Rónież jak wyżej bicie metinów tylko że :

 

-Metin Duszy

-Metin Cienia

-Metin Twardości

-Metin Diabła

 

Drop :

 

-Wszelkiej maści Księgi Umiejętności

-Kamienie Duszy

-Itemy 25lvl/30/35/40

-Mikstury

-Yang

-Kamienie Duchowe (do czytania skili)

 

3.Wyprawy z "ekipą" na "DT" (40lvl-(99lvl)na 75lvl samemu)

 

Musimy mieć :

 

-minimum EQ +5/6

-sporo DEFA (obrona)

-Przydatna jest regeneracja PŻ

Opis DT (pięter) dla osób od 40lvl do 99lvl :

 

1) To piętro które ukazuje się nam po wejściu do wieży , aby udać się dalej należy zniszczyć metin.

 

2) Od tego momentu kiedy giniemy i bierzemy miasto pojawiamy się w 1m. Wystarczy zmienić postać aby znaleźć się przed więżą. Na tym piętrzę następuje selekcja kto może iść a kto nie. W celu udania się na wyższe piętro należy zniszczyć wszystkie mobki.

 

3) Podobne piętro jak 1 i 2 różnica jest taka ze występuje już więcej demonów na 70 lvlu, aby przejść wyżej należy zniszczyć wszystkie mobki i króla ( wypadają z niego ku itp.)

 

4) Piętro z metinami, należy zniszczyć pierwszy metin, po którym pojawiają się kolejne. Którym z nich po zniszczeniu otwiera drogę do następnego pietra.

 

5) TU BIJA WSZYSCY, najważniejsze zasada to stanie w tak zwanej "kupie", nie można rozbiegać się gdyż to wciąga kolejne demony (wszystkie silne). Najważniejszą rzeczą na tym piętrze są kolumny które trzeba usunąć (5 kolumn w czasie 20 min) poprzez rzucenie na

nie kamienia otwarcia. Jeżeli wciskamy maniakalnie "z" lub tyle to należy sprawdzać czy w naszym ekwipunku nie znalazł się przypadkiem ten kamień. Jeżeli już tak się tak stanie to jak najszybciej należy przenieść go z ekwipunku na kolumną. Po otwarciu wszystkich kolumn następuje przeniesienie do komnaty króla

 

6) TU TEZ NALEŻY STAĆ W GRUPIE, gildie maja rożny sposób ale najważniejsze to nie przeszkadzać, należy zniszczyć wszystkie mobki NA SAMYM KOŃCU KRÓLA DEMONÓW ( w przeciwnym wypadku kowal nie będzie chciał nic ulepszy?)

 

Po pokonaniu króla pojawia się kowal który ulepsza ( tzn. czasami bo to palacz jeden) itemki na dowolny + bez substratów (biała perła itp tylko za kasę. Jest trzech kowali każdy do czego innego, zależy od szczęścia który się pojawi :

- jubiler ( kolczyki itp)

- płatnerz (zbroje, tarcze itp)

- zbrojmistrz ( miecze, łuki itp)

 

W celu udania się na wyższe piętra ktoś z ekipy musi posiadać lvl minimum 75 , wtedy klika na kowala i wybiera opcję żeby wejść na 7 piętro. Oczywiście na 7 piętrze nie może być już żadnych noobków.

 

7) Znajduje się tam 5 metinów śmierci ( 65 lvl ) po zniszczeniu wszystkich pojawiają się demony i metin morderstwa. Najlepiej jest aby wszyscy ustawili się w jednym miejscu a jedna osoba odlurowała na drugą stroną sali demony. Po odlurowaniu należy bić

metiny morderstwa dopić z nich normalne itemy ( oprócz KD) dodatkowo dropi z nich " nieznana skrzynia " należy na nią kliknąć wtedy z niej wypada mapa. Wypada "SaGui - to jest fałszywa mapa " lub " Zin SaGui - to ta prawidłowa " niestety prawidłowa mapa dropi dosyć rzadko więc niekiedy trzeba zniszczyć kilka metinów.

Jak już mamy map? Zin Sagui to klikamy na nią i przenosi nas na 8 piętro.

 

8) Tutaj znajduje się bardzo dużo demonów , które są bardzo silne . Musimy zabijać potwory , z niektórych wypadaj? klucze " BongIn - fałszywy klucz " lub "Zin BongIn - prawidłowy klucz " . Gdy posiadamy już prawidłowy klucz podbiegamy do postumentu który znajduje

się na tym piętrze i przeciągamy klucz z ekwipunku na postument , wtedy przenosi nas na 9 i ostatnie piętro.

 

9) Tutaj tak samo jak i na 8 piętrze jest bardzo dużo demonów ale dodatkowo jest Boss tak zwany " ripper " , należy zabić wszystkie potwory a na końcu dopiero Bossa.

I tutaj właśnie przydaje się polimorfia bez niej nie damy rady , przyda się dodatkowo w itemach jakie? % na nieumarłych ( zwiększa to hity zadawane bosowi) , oczywiście bez szamanki ( smoka ) tzn bufków od niej nie mamy co się zabierać za bossa.

 

4.Droppienie Ksiąg Klątw (Z tych mobów koło świątyni)

 

5.Wyprawa na bosy małp

 

Drop :

-zioło

-kamienie duchowe

-yang

-mikstury

 

Podsumowanie : zarobek bardzo dobry...

50lvl - 75lvl

 

Zarobek staje się ciekawy ! :

 

1.Ubijanie Metinów w DT na 7 piętrze z dobrym EQ i bez loga ładnie się wzobogacimy.

2.Ubijanie zwykłych Metinów.

3.Również jak wyżej ubijanie bossów małp.

4.Dropienie w v1/v2 i sprzedaż dropu (zarobek jak na ten lvl to marny)

 

Podsumowanie : zarobek bardzo dobry

75lvl - 99lvl

 

Zarobek staje się kuszący !

 

1.Dropienie wszystkiego czego można w Atlantydzie v1/v2

 

Drop :

 

-bronie na 65lvl +1/2/3/4/5/6

-bronie na 70/75lvl +01/2/3

-zbroje na 61lvl +0/1/2/3/4/5/6

-biżuteria na 36lvl/54lvl +-/1/2/3/4/5/6

 

2.Ulespzanie dropu z atlantydy

3.Sprzedasz ulepszonego/dropniętego dropu.

4.Wyprawy na "DT"

5.Bicie metinów

6.Ubijanie bossów (na tym lvl wszystkie jakie są dostępne w grze!)

Dziękuje za przeczytanie mojego Tutorialu Pozdrawiam

 

PS. Licze na + :D

Opublikowano

Opis DT (pięter) skopiowany z:

http://metin2hackedsom.pl.tl/DT-k1-wierza-demon%F3w-k2-.htm

Poza tym większość opisanych przez ciebie sposobów zarobku była już opisywana na forum.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Opis DT (pięter) skopiowany z:

http://metin2hackedsom.pl.tl/DT-k1-wierza-demon%F3w-k2-.htm

Poza tym większość opisanych przez ciebie sposobów zarobku była już opisywana na forum.

 

To nie jest skopiowane z tamtąd ... oni to skopiowali z metin2-info.pl ;]

Opublikowano

Praca wykonana estetycznie, bardzo fajnie, masz kilka błędów np. Menalt Mental , itp. Popraw to troszeczkę jak ma być Pro tutek :)

Napewno się przyda, + i oby więcej :>

 

Pozdrawiam,

Lancer !

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Ech...

ludzie

nie te kolorki...

ach gdyby nie te błędziki...

chłopak sie nastarał i plusik dla niego :)

 

 

Heh dzięki ...

Ale wiecie człowiek nie maszyna ma prawo do błędów ... a kolory to są dobrane na mój gust ... a każdy się różni :]

Opublikowano

Niektóre sposoby były opisane na forum.

Ale zebrałeś to w kupę i jest w miarę estetycznie. Tylko te kolory, no ale jak uważasz;) .

Opublikowano

hmm od 30 do 50 dt 8 pietro? - tak napisałeś-.-

ale leci +

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano
gdzie jest krajina przeklentych?

 

Kraina*

 

To jest Góra Sohan :)

aceboy2.png

Sygnatura wykonana przez Panią dudsonowa Pozdrawiam ;-*

Opublikowano

Tut ujdzie, +

 

Ps. Popraw :

2.Ulespzanie dropu z atlantydy

3.Sprzedasz ulepszonego/dropniętego dropu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...