Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Wybrac Ipod Touch 4G 32 Gb Vs Xbox 360 250Gb


szon122

iPod touch 4g vs xbox 360 250gb  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybra?

    • Xbox 360 250GB +5 gier +2 pady
    • IPod touch 4g 32GB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezuuu, gdybym ja miał tyle kasy, żeby sobie kupić, bym brał xboksa :P

 

Nie przez to, że jestem konsolowcem, tylko przez to, że maniakalnie lubię japońskie gry (chciałbym zagrać w SSFIV) , a na xboxa wychodzą wcześciej (niedlugo (chyba coś w 2011) wychodzi DMC 5 :P), i poza tym mało tych gier ma konwersje na pc

Opublikowano

Jest różnica napierdalać w gierki na xboxie i na ipod. To są wg. mnie 2 różne rzeczy. Xbox- konsola do gier, ipod - głównie mp3.

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

To tak jakby się pytać czy kupić buty czy koszulkę.

-1

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Ipod ci się znudzi i po zabawie.

Ja pierdole, xbox również moze sie znudzić.

 

 

 

 

 

@topic ;

 

Jak masz dobrego kompa to ipod ( bije psp o głowe + jest mniejsze ).

 

Opublikowano

Ipod mniejszy i jak zrobisz jailbreak bedziesz se pobierac wszystkie gry (nawet platne) za darmo

 

Oprócz wszystkich gier można dodać :

-Emulatory Gameboy Color/Advance

-Emulatory Pegasusa/Nes/innych starych konsol

-Emulator PSX !

-Nawigacja

-Zajebista jakość dzwieku przy sluchaniu muzyki

-Filmy

-Internet

 

Opublikowano

Ciężko doradzić, ponieważ sam powinieneś ocenić co będzie bardziej przydatne dla Ciebie. Jeśli rozrywka w domu, jak najbardziej 360, natomiast jeśli potrzebujesz czegoś co dostarczy Ci rozrywki poza domem bierz iPoda. Wybór należy do Ciebie :).

card.png

Opublikowano

Ja bym wybral Xboxa ale to ja :P wszystko zalezy od gustu ale zamiast klasc okolo 1.5/2 tysiace zl w Ipoda to ja juz bym wolal kupic i phona 2/3 za 1.5/2 max 2.5 tysiaca zl xD

  • 9 miesięcy temu...
Gość malutki688
Opublikowano

Bierz xboxa, 100x lepszy moim zdaniem.Jesli jednak mozes to dozbieraj troche kasy i kup ps3 btw kolga UP iphone to gowno....galaxy s 1000x lepszy, nie mowiac juz o s2

Opublikowano

To jest właśnie mój stary temat jakiś górnik go odkopał już wziąłem Ps3 bardzo dobrze się sprawuje :) Temat proszę zamknąć

cudo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...