Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Slodkie Życie W Los Santos Role Play


lolek1212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slodkie Zycie w Los Santos Role Play

Witam, Serdecznie zapraszam na nowo otwarty Serwer Role Play!

WOLNI LIDERZY!!

Frakcje :

Los Santos Police Departament[PD]

Federal Beureu of Investigations[FBI]

Gates at National Guard[NG]

Departament of Motor Vehicles [DMV]

Los Santos Medical Center [LS-MC]

Rząd Los Santos [RLS]

Taxi Cab Company [TCC]

Los Santos News [LSN]

CarWash&WorkShop [C&W]

Departament of Motor Vehicles [DMV]

Los Santos Medical Center [LS-MC]

Yakuza[YKZ]

La Cosa Nostra[LCN]

Groove Street'32[GS]

Glen Park Ballas[GPB]

Los Santos Vagos [LSV]

Varios Los Aztecas[VLA]

Prace Dorywcze:

Diler Aut

Diler Broni

Diler Narkotykow

Prawnik

Detektyw

_________________________________________________________________

0.3A

HostName: Slodkie Zycie w Los Santos Role @ ServerProject.pl

Address: 91.204.162.80:5572

Players: - / 30

Mode: Roleplay

Map: Los Santos

Forum : http://szls.forumowisko.net/

SERVER HOSTOWANY!

WOLNI LIDERZY!

SZUKAMY ADMINISTRACJI!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! ADMINISTRACJA!

NA FORUM REJESTRUJEMY SIĘ NICKIEM IC Z GRY!

-Rejestracja, oraz logowanie w oknach dialogowych (GUI)

-System Samochodów (kupowane przez cmd /kupsamochod w salonie Grotti. Pieniadze na samochod trzeba miec na koncie bankowym)

-System ubezpieczenia

-System Domów (trzeba miec pieniadze i poprosic jakiegos admina o danie domu)

-System Biznesów

-System kupowania broni( w Gunshopie)

-System bagażnika

-System potrzeb, potrzeby fizjologiczne i nie tylko

-System PayDay

-System wyboru chodzenia i możliwość wybrania stylu walki

-System Silnika samochodowego ( aby włączyć silnik należy wpisać /odpal)

-Standardowy system przedmiotów ( ipod, karta, itd)

-System Mask

-System dilera

-System chorób

-System dynamicznych zakrętów (wystarczy, że wciśniemy Q -lewo E- w prawo)

-Admininstracja SZYBKO REAGUJE na reporty i surowo karze niedouczony / non rp

-System automatycznego wrzucenia do więzienia po: Car kill, Heli kill itd

-System Anty BH

- Mozna zameldowac się w hotelu

-Teraz mozna zostać prostytutką (praca dorywcza)nie musząc wchodzić do budyku HA

-System /wezpake, /wezpaczke, /duty

-System wyjmowania broni(gdy wyjmujesz bron automatycznie pisze [Twój nick] wyjmuje [nazwa broni]

-Dużo różnych animacji po komendzie /animhelp i /animpomoc

-Nowe skrypty testujemy po 12:00

-Nowy interior komisariatu

-Ostatnio zrezygnowano z systemu wypadku

-Dobry Anty Cheat

-Szukamy adminów, moderatorów strony i liderów :)

Już nie ma komendy /brama nadchodzi:

-System dynamiczngo otwierania bram, szlabanów po naciśnięciu LPM (lewy przycisk myszy, blint pojawi się automatycznie)

-Ciągle szukamy dobrego parkingu pod dmv

- Jeżeli jest graczy, który nie miał styczności z serwerem rp to admin / jego lider wyjaśnia niektóre rzeczy i odsyła do lektur

-System prac(np: boxer, ochroniarz)

-System zapisywania tuningu

-System lotto (cmd /lotto)

-Pro User

-Lidera frakcji można dostać po napisaniu podania na forum

Reklamujcie nas!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...