Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Co trzeba zrobić, gdy hasło nie przychodzi na E-mai


PSkuller2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten poradnik jest przeznaczony dla wszystkich którym nie przychodzi hasło na e-mail.

 

1.Załóż nowe konto w Combat Arms EU

2.Zaloguj się

I wejdź tutaj>>

 

poradnik1.png

 

3.Następnie wchodzimy tutaj>>

 

poradnik2d.png

 

4.Teraz powinno pokazać się wam takie okno(jak poniżej.Jeżeli go nie ma to polecam przeglądarkę google chrome).Wypełniamy wszystko jak na załączonym obrazku

 

poradnik3.png

 

5.Robimy wszystko jak w pod punktach.

a)W title(temacie)Możecie wpisać Change Password(zmiana hasła).

b)Teraz trzeba podać informacje osobiste (login, e-mail, hasło, datę urodzenia, imię i nazwisko) i odpowiedzi na sekretne pytanie.

c)Nexon powinien wysyłać nowe hasło.

6.Teraz trzeba poczekać (nie wiem dokładnie ile)

7.Aby sprawdzić czy dobrze napisaliśmy albo czy już odpowiedzieli przechodzimy do zakładki +Inquiry

 

 

To mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość

@EDIT

Odpowiedzi dają do 5 dni roboczych.A hasło no w moim przypadku następnego dnia po wysłaniu informacji

Opublikowano

Czyli jak tam już gdzieś się wypowiadałem po prostu trzeba zgłosić to dla supportu .

Ale dobrze iż coś takiego zrobiłeś .

Bo może trafić się ktoś kto nie wie jak do nich napisać .

9368_gold.png

Opublikowano

WTF?

Przecież hasło podajesz przy rejestracji. Potem e-mail nie przychodzi, tylko się logujesz.

 

 

@edit

No chyba, że chodzi o zmianę hasła, ale temat jest mylący...

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

no za prace masz +

 

ale ja umiem zmieniac haslo i mi na meila przychodzi

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

WTF?

Przecież hasło podajesz przy rejestracji. Potem e-mail nie przychodzi, tylko się logujesz.

 

 

@edit

No chyba, że chodzi o zmianę hasła, ale temat jest mylący...

 

 

Tak Enzilu tutaj chodzi o zmianę hasła .

9368_gold.png

Opublikowano

Ciekawe ile to potrwa zanim wyślą te nowe hasło i czy wogule przeczytają to co się napisze do nich. ja czekam już dzień

 

A ty im podałeś pocztą na jakie mają ci zmienić ?

Znając ich oleją cię .

9368_gold.png

Opublikowano

TAK ZROBIŁEM. Napisałem do nich najpierw jaki mam problem a potem jak pisałem drugi raz chyba 2h po napisaniu pierwszy raz napisałem E-Mail,imie,hasło,id,nazwe postaci,nazwisko,date urodzenia .

JEBNIJ - TO NIE BOLI ....

Opublikowano

a wogule jak zrobiłem drugie konto i chciałem sprawdzić czy na ten e-mail mi przyjdzie wiadomość to też nie przyszła więc nie wiem kurde ja się zabije jak mi nie dadzą nowych pasów

 

 

 

 

jescze nie dostałem odpowiedzi a czekam już dzień więc niewiem co jest grane

JEBNIJ - TO NIE BOLI ....

Opublikowano

TAK ZROBIŁEM. Napisałem do nich najpierw jaki mam problem a potem jak pisałem drugi raz chyba 2h po napisaniu pierwszy raz napisałem E-Mail,imie,hasło,id,nazwe postaci,nazwisko,date urodzenia .

 

A dostałeś odpowiedź na pierwszy e mail iż napisałeś im drugi ?

 

Nie dubluj postów używaj opcji edytuj .

9368_gold.png

Opublikowano

A dostałeś odpowiedź na pierwszy e mail iż napisałeś im drugi ?

 

Nie dubluj postów używaj opcji edytuj .

 

 

 

właśnie nie dostałem odpowiedzi a czekam już dzień

JEBNIJ - TO NIE BOLI ....

Opublikowano

właśnie nie dostałem odpowiedzi a czekam już dzień

 

Ziomek .

Mówiłem ci iż Support nie przyśle ci wiadomości w mgnieniu oka .

Na odpowiedź możesz czekać od paru godzin nawet do paru dni .

Musisz wykazać się cierpliwością a nie ich spamować...

9368_gold.png

Opublikowano

kurcze i nic xdd to chyba nie zadziałało xdd

 

Nie dubluj postów .

Co ty taki w gorącej wodzie kompany ?

Zaczekaj !

Mówiłem ciiż może to potrwać do kilku dni .

9368_gold.png

Opublikowano

dobra bene dawal edytuj.

 

 

 

sprawdzam teraaz czy nie odpowiedzieli oby było

 

ja jestem bardzo uparty xdd więc się nie dam robić w balona

jak mi nie przyślą nowego hasła na konto bendę codziennie do nich pisał na

support mam pare kont xdd więc z każdego

JEBNIJ - TO NIE BOLI ....

Opublikowano

znam przyczynę czemu nie można zmieniać haseł na onecie o2 itd !!!! na onet itd nie wysyłają nowych haseł ponieważ zrobiłem konto nowe i dalem przypomnij hasło i na interi dało mi nowe hasłło oto przykłady faa42dff246 hk346v45nf a na onet nie przyszło !!! noto mam problem czy ktoś wie jak zmienić pocztę nie wchodząc na konto ? xdd

JEBNIJ - TO NIE BOLI ....

Opublikowano

znam przyczynę czemu nie można zmieniać haseł na onecie o2 itd !!!! na onet itd nie wysyłają nowych haseł ponieważ zrobiłem konto nowe i dalem przypomnij hasło i na interi dało mi nowe hasłło oto przykłady faa42dff246 hk346v45nf a na onet nie przyszło !!! noto mam problem czy ktoś wie jak zmienić pocztę nie wchodząc na konto ? xdd

 

Używaj opcji Edytuj -_-

 

Nie da rady zmienić Maila nie wchodząc na konto Oo

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...