Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zmienić IP gdy dostałem bana na Gsys


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Ostatnio na naszym forum nasiliła się fala pytań o tematyce :

"Dostałem bana na IP"

Oczywiście chodzi tutaj o stronę gordonsys.net

I drugie z tych pytań to : Jak temu zaradzić ?

 

Proste.

Nie zostało nam nic innego jak zmiana naszego IP.

Dla użytkowników zmiennego IP .

Nie wystarczy wam odłączyć kabelka i podłączyć.Musimy posłużyć się bardziej zaawansowanym sposobem.

A mianowicie : Pobieramy o to ten program:

 

 

1.Real Hide IP 3.5.7.6

 

 

smallscreenshot1.jpg

 

1. Opcją HIDE IP wyszukujemy Nowe IP

 

A o to i efekt wyszukiwania :

smallscreenshot11.jpg

 

2.Opcją CHOOSE IP COUNTRY wybieramy sobie z jakiego kraju chcemy mieć IP

smallscreenshot2.jpg

 

Opis :

Real Hide IP 3.5.7.6 - narzędzie zapewniające prywatność podczas pracy z Internetem, dzięki anonimowym serwerom proxy. Przeglądając strony widniejesz jako użytkownik z całkiem innego kraju.

 

Download:

http://www.mediafire.com/?0vrggljcgu99t4w

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=03700c06685ded5d879aaaff79cbfb57cfddc580bbb40756303d490e67454402-1290586686

 

Daje wam 100% pewność że działa ponieważ sam go używam do zdobywania Darmowych Złotych Bryłek w grze internetowej .

 

UWAGA! Działa tylko na przeglądarce Mozilla Firefox!

 

Strona z Proxami :

http://prx.centrump2p.com/

by ViruS

 

 

UWAGA! JEŻELI WAM COŚ TUTAJ Z NIM NIE DZIAŁA PISAĆ NA pw

9368_gold.png

Opublikowano

Powiem tak program trochę tnie i nie potrafię otwierać stron czasami

 

Zmienia cały czas na np. italy usa itp...

 

Ale spoko przydałby się jeszcze CD-Key i bomba !!!

Opublikowano

no nawet spoko lap +

 

na zdjeciu dodales swoje ip a nie wiadomo czy nie ma tu hackera

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

hmmm ciekawi mnie czy dało by się zagrać na tym np w CA NA. i czy będą laggi ^.^

Opublikowano

hmmm ciekawi mnie czy dało by się zagrać na tym np w CA NA. i czy będą laggi ^.^

 

 

Oj tego to ja nie mam pojęcia .

 

 

Jeżeli coś z tym programem jest nie tak znalazłem nowy .

I nie wiem skąd kolega wytrzasną mi Cracka .

Więc jak coś proszę info na pw to wymienię .

9368_gold.png

Opublikowano

Napisałeś Dla urzytkowników zmiennego IP . Lepiej popraw. Bo wygląda dla mnie to strasznie

Efato.png

Pomogłem czy nie, daj -

Opublikowano

Napisałeś Dla urzytkowników zmiennego IP . Lepiej popraw. Bo wygląda dla mnie to strasznie

 

Jestem człowiekiem mam prawo się pomylić .

A na drugi raz takie informacje to na pw proszę .

9368_gold.png

Opublikowano

Witam. Mam zmienne ip chyba zaczyna sie od 95. i probowalem kabelek odlaczyc i nic (zawsze mozna sprobowac :PP). chcialbym zebys mi na pw napisal tutorial albo tutaj jak sie obsluguje ten program albo daj nowy bo pisales ze masz. Ja mam taki problem ze te koleczka nie sa zielone tylko czerwone. Prosze Cie o pomoc.

Z gory dziekuje

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Witam. Mam zmienne ip chyba zaczyna sie od 95. i probowalem kabelek odlaczyc i nic (zawsze mozna sprobowac :PP). chcialbym zebys mi na pw napisal tutorial albo tutaj jak sie obsluguje ten program albo daj nowy bo pisales ze masz. Ja mam taki problem ze te koleczka nie sa zielone tylko czerwone. Prosze Cie o pomoc.

Z gory dziekuje

 

 

Zmieniłem program :]

ten działa na 100% i macie podane co robić .

Myślę że to wam pomoże; ]

9368_gold.png

Opublikowano

ciekawe ale pisze mi na gordon ze banned to jak mam wejsc? mam fire foxa.

 

U nie nie ma napisane (Fake ip) i (real ip) obok flag

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

ciekawe ale pisze mi na gordon ze banned to jak mam wejsc? mam fire foxa.

 

U nie nie ma napisane (Fake ip) i (real ip) obok flag

 

your real IP to jest Twoje

 

A to u góry To jest nowe ...

9368_gold.png

Opublikowano

tak ale mam nadal banned a to mialo pomoc ten program ale to samo jest czyli mozna powiedziec ze jest zbedny...

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

tak ale mam nadal banned a to mialo pomoc ten program ale to samo jest czyli mozna powiedziec ze jest zbedny...

 

Ja np Dostałem bana na Forum : Free Java.pl

Zmieniłem Ip i normalnie mogę po nim serfować .

Więc nie wiem dlaczego masz taki problem .

9368_gold.png

Opublikowano

Ja dostalem bana ip na mpghforum.pl i jak uzylem tego progrrmu moglem wejsc ale nie dziala na gordonsys.net nie wiem dlaczego. Trudno obejde sie bez

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Ale czemu bany dostajemy ja dostałem 2 bez określonego powodu?

 

 

 

"You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

 

Date the ban will be lifted: Never"

 

Wchodzę raz dziennie na forum czytam niby jakiś temat a potem na ca ide i hackuje a na 2 dzień mam tego bana czemu?Za co te bany?

Opublikowano

Ale czemu bany dostajemy ja dostałem 2 bez określonego powodu?

 

 

 

"You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

 

Date the ban will be lifted: Never"

 

Wchodzę raz dziennie na forum czytam niby jakiś temat a potem na ca ide i hackuje a na 2 dzień mam tego bana czemu?Za co te bany?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/242025-tutza-co-mozemy-dostac-bany-na-gsys-i-na-ile/

zapoznaj się z tym

9368_gold.png

Opublikowano

firefox

 

zmieniac ip zmienia i wchodze na stronki ale jak wchodze na gordona to caly czas mam bana na ip nie kminie tego ;// jak mam zalozyc konto skoro komunikat jest ze jest ban na ip

Opublikowano

Ban nadal. Zmienia ip, ale dalej ban (jest prawdopodobienstwo ze trafilem na adres ip ktory jest zbanowany) no nie wiem mi tam na gordonie nie zalezy ale program mi nie dziala

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie wiem panowie .

Mi wszystko pięknie działa ...

Tak samo jak i dla : MastaOfSmile

 

Masz odpaloną Mozillę ?

 

 

Skorzystajcie jeszcze z innych bramek Proxy podanych przez kolegę .

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...