Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zmienić IP gdy dostałem bana na Gsys


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAm pytanie: to działa na radiówce?

 

Nie mam pojęcia.

Testowane na moim kompie.

Internet Stacjonarny operator Vectra .

I all działa -_-

9368_gold.png

Opublikowano

dziala

 

ponownie instaluje trzeba sie troche poglowic ale dzila no i trzeba wylaczyc mozille i odczekac z 10 sek

 

Ok jeżeli działa to wraca z powrotem do przypiętych .

9368_gold.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam również wyłączyć i włączyć rutera/wi fi/LiveBoxa...CZy co tam macie;)

Robię tak kidy wieczorami (hehe) oglądam filmy na seans24;)

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Polecam również wyłączyć i włączyć rutera/wi fi/LiveBoxa...CZy co tam macie;)

Robię tak kidy wieczorami (hehe) oglądam filmy na seans24;)

 

Gorzej dla tych co posiadają stałe łącze .

odłączenie kabelka nic nie da .

9368_gold.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ten program zmienia IP tylko na przeglądarce internetowej (do FireFoxa polecam FoxyProxy http://getfoxyproxy.org/help.html, sam używam) czy na programie gordonsys loader też działa bo jak tylko na przeglądarce to wole oficjalnego foxyproxy. Za pomoc lecą +

 

Działa na przeglądarce lecz trzeba pokombinować aż zadziała .

Nie ma to od tak sobie .

 

Lecz parę osób mówiło iż przydał im się do gier jak bana na IP dostawali .

9368_gold.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ej , a jak zmienie IP , to jak mam z powrotem zmienić na moje ?

draenor2.png

 

(¯`'•.¸(¯`'•.¸, _________________ , .•'´¯) .•'´¯)

(¯`'•.¸(¯`'•.¸««««««««««««»»»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)

--==>>>---> MPC Forum<---<<<==--

(_¸.•'´(_¸.•'´««««««««««««»»»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)

(_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Opublikowano

Ej , a jak zmienie IP , to jak mam z powrotem zmienić na moje ?

@Edit

Sory za spam;/

draenor2.png

 

(¯`'•.¸(¯`'•.¸, _________________ , .•'´¯) .•'´¯)

(¯`'•.¸(¯`'•.¸««««««««««««»»»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)

--==>>>---> MPC Forum<---<<<==--

(_¸.•'´(_¸.•'´««««««««««««»»»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)

(_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Opublikowano

a dzieki temu mozna w us pograc???

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Opublikowano

a dzieki temu mozna w us pograc???

 

Wszystko możliwe ale i tak do grania na US polecam Aol-a .

Naprawdę porządny program .

9368_gold.png

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co ja mam zrobic jak dostalem juz na 1 konto wczesniej bana i wczoraj na inne konto na oba po 90 zl wyslalem smsy i na to 2 konto mam bana na permamently i nie moge zrobic zadnego innego w sensie ze wejsc pomozcie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

obawiam się że tego to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja wszedłem na inna przeglądarkę i już ;] Bana nie ma

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...