Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie Najlepsze Eq Pod Pvp Dla Szamana Heler?


TypeK21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko mam prośbe mogli byście mi wypisać najlepsze eq bony itd dla szamana helera pod PVP może napisze moje dane konta ;]

Szaman Heler

Level 93

serv Yitian2.pl

All skile P oprócz Zwiność :)

Prosze o szybką pomoc :) każdą odp wynagrodze

jestersplash2.jpg

Opublikowano

Wiesz to zalezy od ilosci kasa jaka posiadasz , czy na serv sa epicki i jakie :) bony jak cos moge opisac, jak cos to pisz

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

zrob zwinke na p zamiast zwiekszania ataku ktore jest bezuzyteczne

a tu masz tut o bonach

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

860331433165800174608.png

Opublikowano

Na tym privie mam do wydania Hmm 1.5 kkk wiec eq ladne zrobie tylko ze 2 raz gram helerem w zyciu wiec zabardzo nic niewiem ;/

jestersplash2.jpg

Opublikowano

Siemanko mam prośbe mogli byście mi wypisać najlepsze eq bony itd dla szamana helera pod PVP może napisze moje dane konta ;]

Szaman Heler

Level 93

serv Yitian2.pl

All skile P oprócz Zwiność :)

Prosze o szybką pomoc :) każdą odp wynagrodze

 

To daj dane do konta a nie ;p

 

Wez najbardziej pro eq, zrob na trutke, przeszywke krytyka i dzwon/wachlarz z um 20|+

65994253024037513199.png
Opublikowano

Na tym privie mam do wydania Hmm 1.5 kkk wiec eq ladne zrobie tylko ze 2 raz gram helerem w zyciu wiec zabardzo nic niewiem ;/

 

Kolego UP bez komentarza

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Pż, krytyk, ludzi, dużo inteligencji, możesz dać również trochę absu(6-7bon), lub zwykly abs tj. sztylety miecze2-ręka itp:D

A jeszce dodaj sobie kd najlepiej ninja woj sura (zamiast sura może być szaman). I jakiś wachlarz (diabelski trigramy, leżak) z wbudowanym i 1-5 na ludzi. Z takimi bonami szaman wymiata:D

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Udoskonaliłem swoją postać proszę o zamknięcie tematu ZA ODPOWIEDZI DZIEKUJE DAJE JUŻ ++++++++++++++++

:)

jestersplash2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...