Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Człowiek Który Nie Boi Się Niczego...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No na pewno mu dużo płacą ale przynajmniej dzięki niemu wiemy jak przetrwać w ciężkich warunkach

 

P.S lubię z nim programy bo jest hardkorem xD

34shv6e.gifanigifncn.gif
Opublikowano

WOW ! Uwielbiam oglądać Szkołę Przetrwania... To co on robi jest nie wyobrażalne, mi się wydaję, że nie tylko kasa to jego Hobby on to kocha...

Ale pomyślcie jaki musi być zdrowy tyle co on chodzi, itp. Będzie długo żył ;)


1313652013-U173186.png

Opublikowano

 

Ale pomyślcie jaki musi być zdrowy tyle co on chodzi, itp. Będzie długo żył ;)

wpierdalac kazdego robaka jakiego zobaczy to napewno...

koles jest pojebany, zamiast poszukać owoców albo upolować jakieś zwierze to robale wpierdala i w gównach grzebie

down:

tak czy siak bym robakow nie wpierdalal.

Opublikowano

wpierdalac kazdego robaka jakiego zobaczy to napewno...

koles jest pojebany, zamiast poszukać owoców albo upolować jakieś zwierze to robale wpierdala i w gównach grzebie

O tak! na Syberii albo Lodowcu jest tak dużo owoców, że się w pale nie mieści!, człowieku on pokazuje co jest zdatne do jedzenia... znajdź się w jego sytuacji np, w dżungli, woli zjeść robaka i dostać lekkiego kopa energii nie męcząc się przy polowaniu niż zapierdalać 5 metrów na drzewo, stracić siłę (dzięki której upolowałby zwierzynę, albo zbudował szałas), która jest mu potrzebna do życia!

Zbyt duża sygnatura, proponuję używać funkcji

[spoiler] ... [/spoiler]

bądź skrótu w postaci linku. energy

 

snap20100225122706001.png

 

Opublikowano

Jak ja kocham Szkołę Przetrwania. <3

 

Po tym jak on to oko "wyciął" to rodziło się pyt. w mojej głowie, czy on to zje czy nie ?

 

 

...

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Ja pier**** w tym czasie jadłem kolację.... jak prysło to kur*** malo brakowalo a bym wymiotowal na kompa.!!

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano

to tylko dzienki mnie taki jest i ja wykonuje cala robote :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Koleś jest niemożliwy^^

Pierwszy filmik jest wyku.wisty jak mu z ryja prysło xD

Pewnie dostaje za to sporo $ ale też jest to przydatne gdy człowiek jest zdany tylko na siebie.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

jakbym dostawał 50tys za jeden odcinek to też bym tak wpierdalał robaki

Dasz -??? Ja chce - Daj -'ika ;]


astiumsign.png

Opublikowano

Omg masakra...jak można takie bydle wypier***** i ten wytrysk fu.. :unsure: ale naprawde szacunek dla kolesia bo jest hardcorowy o.O

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Admin Cienia
Opublikowano

Jak zobaczyłem nazwę tematu to myślałem że chodzi o mnie. :) Ale Niedźwiedzia uwielbiam oglądać. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Szkoła przetrwania super program, chyba najlepszy w tv :D

 

A ta przeróbka 4xUp mnie rozjebała normalnie :D

To moje okolice :)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

@Up

Nie gadaj tak bo jak by ktoś machał ostrą gotówka przed twoim ryjem i zaproponował by jakiś udział w programie TV sam byś poleciał na to <_<

Z resztą on nie opowiada bzdur więc zawsze czegoś można się nauczyć a szczerze mam to gdzieś ile zarabia...

Dla mnie ziomek jest koxem :P

 

Beary Grylls na prezydenta! :D

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Najprawdopodobniej, gdybyśmy teraz nie żyli w tej erze, to też wpierdalalibyśmy wszystko co by było pod ręką :D

Ale koleś robi wrażenie ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...