Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Mi Wytłumaczy Jak Obsługiwać Ts 3.0 ?


xj4nke5x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Chodzi mi o to gdy jak wejdę na en główny serv to cały cza jakaś baba mówi cały czas to samo.

DAM pluski!! jeżeli ktoś mi to dobrze wytłumaczy

zbyt duża sygna

Opublikowano

Najpierw oczywiście ściągamy go ze strony np.:

To jest ukryta treść, proszę

wybierając wersję pasującą do naszego systemu operacyjnego.

 

Po zainstalowaniu i uruchomieniu pojawi się nam takie okno:

 

1_29.jpg

 

 

Klikamy na Bookmarks a następnie Manage Bookmarks tak jak jest to zaznaczone na obrazku poniżej.

 

2_12.jpg

 

 

 

W nowo otwartym oknie zaznaczamy pole New Server jeśli nie ma go na liście klikamy Add Bookmark. Gdy na się to uda na dole okna powinny pokazać się puste pola do uzupełnienia. Kolejno:

Label: Tutaj wpisujemy nazwę serwera która będzie wyświetlana

Address: Wpisujemy adres servera

Nickname: Wpisujemy nasz nick pod jakim będziemy widziani na serwerze

Port: Jaki ma powiedzmy clan

Server Password: Hasło na server

 

Po uzupełnieniu klikamy Apply i OK

 

4_7.jpg

 

 

Teraz ponownie klikamy na Bookmarks i z listy która się rozwinie wybieramy serwer który przed chwila dodaliśmy klikając na nim (na liście będzie on miał taka nazwę jaką wpisaliśmy w pozycji Label)

 

5_10.jpg

 

 

Otworzy nam się lista pokoi które dostępne są na tym serwerze. Szukamy na niej tego którego szukamy a następnie klikamy na nim, bądź na którymś z pod pokoi (Team1 albo Team2). Wtedy zostaniemy poproszeni o podanie hasla. Wpisujemy jeśli jest i gotowe ;)

 

6_7.jpg

 

 

 

Jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz pisz ;)

 

 

AHA WSZYSTKIE TAM PORTY I NICKI TO PRZYKŁADY NIE WPISUJEMY ICH !


1313652013-U173186.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...