Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Runescape - Czyli Cos Dla Poczatkujacych


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Dzis w jakims stopniu chce wam przedstawic gre o nazwie : RuneScape ;)

 

 

 

RuneScape - Jest to gra ktora nalezy do rodzaju MMORPG , charakteryzuje ja swiat Fantasy . Gra zostala wyprodukowana przez Firme Jagex .

 

 

Skroty Gry : f2p ( free 2 play ) , platna wersja : p2p ( pay 2 play )

 

 

 

GLOWNA STRONA :

 

http://www.runescape.com/title.ws

 

 

REJESTRACJA KONTA :

 

https://secure.runescape.com/m=create/index.html

 

Download :

 

http://www.runescape.com/kbase/guid/Downloads_and_Wallpapers

 

 

Ulepszenie do konta platnego :

 

https://secure.runescape.com/m=weblogin/members/members.ws

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy Gra Jest Darmowa ?

 

 

Gra jest Darmowa , ale oczywiscie dla osob ktore bardziej sie wciagna moga wykupic abonament w wysokosci : 5,95 $ ( ok 20 zl ) miesiecznie .

 

 

Co Zyskujemy Dzieki Platnemu konto ?

 

 

Oczywiscie to co w wiekszosci gier czyli : bronie , skille

 

 

Czy w tej grze jest cos takiego jak Update ?

 

 

No Oczywiscie ze jest :

 

Wersja Darmowa - 1 raz na kilka tygodni

Wersja Platna - 1 raz na tydzien

 

 

Czy w grze Wystepuja questy? :

 

Oczywscie ze tak ;)

 

Czy gra wystepuje tylko w Jezyki Angielskim ?

 

Nie sa tez inne jezyki takie jak :

 

- Portugalski

- Francuskiej

- Niemieckiej

 

 

 

 

Moze teraz cos o grze :)

 

 

 

Umiejetnosci :

 

Atak

 

Def ( Defence )

 

Strenght

 

Con ( Constitution )

 

Magia

 

Archer ( Lucznik )

 

 

Prayer ( Modlitwa )

 

 

Summoning (przywoływanie)

 

 

 

Skille :

Gotowanie ( Cooking )

 

Crafting ( Rzemioslo )

 

Fire Making ( rozpalanie ognia )

 

Fishing

 

Mining

 

Smithing

 

WoodCutting

 

 

Dodatkowe Umiejetnosc , dla graczy posiadajace platne konto :

 

Aglity ( Zrecznosc )

 

Construction ( Budownictwo )

 

Farming ( rolnictwo )

 

Herblore ( Zielarstwo )

 

Slayer ( pogromca / zabojca )

 

Thieving ( zlodziejstwo)

 

Hunter ( myslistwo )

 

Summoring ( przywolywanie )

 

 

NPC :

 

Elvang

 

Delrith

 

Wise Old Man

 

Diango

 

Aubury

 

Oziach

 

Romeo

 

Bob

 

Malak

 

Azzandra

 

 

 

 

Dodatkowe "Bajery" Gry :

 

- Rozne Emotikonki ( Ziewanie , Skok itp )

- Gdy jest jakies swieto ( hallowen , swieta bozego narodzenia ) mozemy dropic specjalne itemki

- Eventy

- Muzyka

 

 

 

 

 

 

 

Screeny Z gry :

 

 

2u9inlv.jpg

 

 

4.jpg

 

 

6.jpg

 

 

Obrazki Sa Z Runescape.com , niektore sam szukalem

 

 

Game Play :

 


http://www.youtube.com/watch?v=-IBAHfjvACI

 

 

Mysle ze mozna podpiac , bo dla newbie tej gry sie przyda

;)

Opublikowano

Sam Grałem w tą Grę 63 level

potem na allegro za 130zł sprzedałem, kilka razy memba miałem grałem z 1,5 roku

 

PS; połowę skilli usunąłeś i NPC usuń bo jest ich za dużo żeby ich tu pisać

Opublikowano

fajna gra wbilem tam 50,56,70,32 ale zachcialo mi sie priwow i przestalem grac

ps to jest uzaleznienie gralem w to od 3klasy podst do 2gim

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli masz kolegow to na dungeoringu nawet +70 lvl można expić ponieważ jak walniesz jednego leci dla ciebie exp i dla kolegów czyli exp np x3 jest :P jak coś to mam 78 lvl w runescape to moje 3 konto i gram ogólnie 5 lat w rs'a (nigdy nie miałem membra :( więc nawet nie pytać o meb)

Opublikowano

powiem wam jedno. po 60 lvl będzie "bot for ever" (kto by chciał expic dungeoring czy jakoś tak jak ktoś chętny to pisać na Skype [kapiszon82] jestem zawsze po 15.00 oprócz soboty i niedzieli)

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

ja miałem 60 attack 61str i def 60 i dostałem postać od kolegi i co wyexpilem ją tak ze chce żebym mu ją oddal xD

ostatnio znalazłem dobre miejsce do expienia dla free ok. 40k/h.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...