Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot] Fishbot V1.3 By Me Działa Na Xp!


dexD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czlowieku teraz juz niema botow ktore niemaja tej opcji to co ty piszesz ^ ^ a no przydalaby sie opcja kupowania papki w em2 jest;)

Jak to nie ? ErpeL'a ma właśnie ten problem i wiele innych

Sry za spam

za duża sygnatura

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działa, Jak jestem zalogowany odpalam to pisze mi ze nie mam włączonego metina <lol> ;/

Nie Zbieram + i Nie Zbieram - :D

Phobos Jinno

75vl+ Ninja Dagger ON

Opublikowano

Już myślałem że KEY ale nie . To tylko autologin ale bende jechał na autologinie by KaMeR1337

Dam edit czy działa . Pytanie działa z kamer modem? odpisz PW

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Fish Bot by ME V 1.3

SS:

fishbotv13.jpg

 

Download: http://www.speedyshare.com/files/25237302/FishBot_V1.3.rar
Skan: https://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2ba7eb1c436495c85bc8f5760b744c344bf1a62bde921e79081aa4a8c5db0423-1289937793

 

FILM !!! :

 

obsługa:

1. Ściągamy Metin2.PL i torrentujemy i paczujemy

 

2.odpalamy normalnie i włączamy bota

 

3. Ustawmy co tam chcemy i sam nam łowi :]

 

Opcje:

 

1. Zabijanie ryb

 

2. Wyrzucanie farb itp.

 

3. Łowienie na lądzie

 

4.Auto logowanie (BETA bo nie zawsze działa ;/)

 

Jeśli działa proszę o + i 5

Opublikowano

Mam malutkie pytaneczko jak sciaga mi sie torrent to w lewym dolnym rogu pisze v 1.3 i to chodzi o to ze jest to wersja 1.3 bo sie troche juz w tym pogubilem ? o.O

Opublikowano

Mam pytanko przy torrencie w lewym dolnym rogu napisane jest v1.3 to jest wersja i na takiej pujdzie mi tylko fish bot ??

Opublikowano

Dziala dziala duzy + moze na poczatku byly lekkie problemy z metkiem jezeli chodzi o jego wlaczenie potem sprobowalem wlaczyc i juz wszstko gralo takze jeszce raz chodzi wszstko dobrze

Opublikowano

Nie jestem obcykany w te sprawy. Zrobiłem jak na instrukcij i psize że nei mam najnoszej wersij metina. Mam windows 7 HELP

 

 

 

 

...Srka nie zauważyłem posta...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...