Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Serwer Jest Legalny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by serwer był nielegalny to by w pierwszej kolejnosci zamkneli mpc poniewarz 99% polaków właśnie skąd ma pliki. Ale zarabianie na nim pieniędzy to już druga sprawa. Od każdych zarobionych pieniędzy musi być odprowadzony podatek jeśli takowego nie zapłacisz to podlega pod to paragraf :D

xd2ne.jpg

Opublikowano

Chcecie mieć legalny serwer? Link do formularza YMIRu

http://www.ymirgames.com/eng/board/cooperation/board_main.htm

No i powodzenia w wysyłaniu wiadomości jako osoba prywatna.. ^^

Opublikowano

To jak niby serwery są nielegalne to dlaczego stoi tyle serwerów i nic z tym nie zrobią Dragonmt2,elitemt2,metin5 itd (jak by serwery były nie legalne to chyba by zamknęli w pierwszej kolejności te serwery bo na nich gra ponad 3k ludzi jak nie więcej)

Opublikowano

Serwer jest legalny tak jak mówiłem. Mogli by cię pozwać dopiero wtedy gdybyś wykorzystywał ich szablon strony albo zmienił ich clienta bez licencji ; )

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Ludzie wy myślicie że jakiś priv ma licencje żadne!! Te privy są nie legalne all ale Ymir lub inne firmy tego typu nie doczepiają się bo im to wisi oni zarabiają tyle że hohoho ^^ za samo edytowanie powini cie zgarnąć tak jak np Wojtek się bawi w Cliencie go też powinni zgarnąć ale nie zgarną 0% obaw :)

ZBIERAM ---

Opublikowano

Po 1: pliki zostały SKRADZIONE przez Raina a nie udostępnione przez YMIR =)

 

Po 2: wg polskiego prawa, aby prowadzić własny serwer gry/grę trzeba wykupić licencję, a nawet jak zapłacisz to nikt ci takowej nie wyda, bo te pliki są NIELEGALNE!

 

Po 3: questy i silnik gry został stworzony przez koreańską firmę YMIR i tylko ona może wydać prawo i licencję na pliki poszczególnej osobie.

 

Po 4: wszystkie pliki z gry (Pack, bin, mp3, bmp, eix oraz epk) zostały stworzone również przez wyżej podaną firmę i tylko ona ma na nią licencję (oczywiście sprzedali ją również GameForge, a my edytujemy klient GejmFordża wiec jak by nie patrzeć jest to nielegalne i niezgodne z prawem.).

 

Po 5: Nikt nie zamyka serwerów, bo GF ma duzo zamieszania ze swoimi wlasnymi a co dopiero ma kontrolowac setki tysiecy serwerow, pomimo, ze kazda sprawa kosztuje i to nie malo.

 

 

Rozwialem watpliwosci?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Po 1: pliki zostały SKRADZIONE przez Raina a nie udostępnione przez YMIR =)

 

Po 2: wg polskiego prawa, aby prowadzić własny serwer gry/grę trzeba wykupić licencję, a nawet jak zapłacisz to nikt ci takowej nie wyda, bo te pliki są NIELEGALNE!

 

Po 3: questy i silnik gry został stworzony przez koreańską firmę YMIR i tylko ona może wydać prawo i licencję na pliki poszczególnej osobie.

 

Po 4: wszystkie pliki z gry (Pack, bin, mp3, bmp, eix oraz epk) zostały stworzone również przez wyżej podaną firmę i tylko ona ma na nią licencję (oczywiście sprzedali ją również GameForge, a my edytujemy klient GejmFordża wiec jak by nie patrzeć jest to nielegalne i niezgodne z prawem.).

 

Po 5: Nikt nie zamyka serwerów, bo GF ma duzo zamieszania ze swoimi wlasnymi a co dopiero ma kontrolowac setki tysiecy serwerow, pomimo, ze kazda sprawa kosztuje i to nie malo.

 

 

Rozwialem watpliwosci?

 

 

No i to mnie bardziej przekonuje. Jak znajdę jakieś inne info to powiem.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ytmr nie zapuka do ciebie oni mają swoje sprawy gdyby tak do każdego pukali to co by było za dużo jest tych dedyków żeby każdego mieli szukać nie opłacalne by im to było

 

 

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Wszystko jest legalne ale nie legalne jest kradnięcie od YmirWork np. questów

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

Wszystko jest legalne ale nie legalne jest kradnięcie od YmirWork np. questów

 

Wszystko jest nielegakne kurwa czy wy to w koncu zrozumiecie?!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Serwer jest nie legalny ale szansa jest znikoma na karę. Nie musisz nic wykupywać czyli żadnych licencji etc.

 

Ktoś pieprzył, że Insomnia została zamknięta za "nielegalność". Gówno prawda gadałem z SandManem(GM Insomni Pierwszej i Drugiej) powodem była rezygnacja Białego.

 

Pozdrawiam,

 

QBA_96.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...