Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie Rzeczy Powinniem Mieć Dobry Priv Serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dziś chciałbym was spytać jaki serwer wam by podobał najbardziej tzn. jakie rzeczy powinny być itp.

Chcę was spytać bo może znalazł by się ktoś z dedykiem i stworzyli serwer jakiś.Możecie nawet podawać propozycję nazw .

Pozdrawiam.

OzoneSeba

Opublikowano

dobry serwer powinnien miec :

pierscien/hand-up(lub inny npc) ktory daje skille, lvl, kase, eq, range, teleportuje na inne mapki( nowe/ na ktorych odbywa sie event)

dobre bony (zeby niekt nie mial full abs na kazdego)

dobra administracje

jesli tego niema to znaczy ze jest beznadziejny i nudny

860331433165800174608.png

Opublikowano

Exp rate :

-do 80 lvl'a bez problemu,

-od 80 do 100 i od 100 w górę ma być ciężko żeby była walka o topke ciekawa.

Drop yang :

-taki żeby do 80 lvl'a gracz mógł wybonować w pełni eq do expa,

-żeby gracze 80+ zarabiali w red lesie i atlantydzie 1 kkk w minimum 2h (w atla z mba polecam 350-700k)

Drop itemków :

-itemy na lvl niższy niż 61 lvl powinny lotać sporadycznie (rzadko),

-itemy na wyższy lvl typu stalki,tarcze 61 i bronie różnego rodzaju z metków 100 lvl

Dodatki :

-resp metków na 100 lvl i tych z red lasu w dolinie koło świątyni w umiarkowanej ilości

-resp bossów z których gracz będzie mógł wydropić perły na Tysiakach (też w atlantydzie może być)

Ulepszacze :

-bez ulepszaczy, jedynie perły + instrukcje czy bryły na epickie itemy

Drop potrzebnych itemów :

-bryła z metków z red lasu

-broszura z metków 100 lvl

-instrukcja 2 ręcznego czy 1 ręcznego itp. z mobów w atlantydzie (mowa o żołnierzach)

Skille

-na skill na P nie ma wystarczyć 1 Kamyk

-u NPC Ku, kamienie duchowe Rada pustelnika i "to drugie" ;p Obowiązkowy zwój powrotu UM !

NPC

-pelerynki męstwa, małże, 1-5 i 6-7 bon i zmiana tych bonów, bronie 30 lvl, tarcze hełmy 21 lvl, reszta tradycyjnie ;]

Ceny (mniej więcej)

-bony 6-7, dodanie za 10 kk a zmiana 2,5\5 kk

-bony 1-5, dodanie 100 k zmiana tak samo

-peleryny męstwa i itemy tj. 3 ręka za 0 yang żeby każdy początkujący mógł je nabyć

-itemy pozostałe wycenione mają być tak, aby nie było bugu ;]

 

Mi taki serwer odpowiadał by w pełni, ale to tylko mój pomysł ;]

h65xnex.png

Opublikowano

@Up

dobre ale 6/7 bon jak już powinien być to drogi albo w ogóle go nie być.

A i takie pytanko nie ma ktoś dedyka jakiegoś bo jak by było sporo odpowiedzi to by był serwer jak marzenie :)

@edit

TeTe siedzi w temacie i minus-uje, idź noobie spać

Opublikowano

zgadzam się z ludźmi up

dodam że powinna być specjalna mapa handlowa jak na candylongju oraz kilka ch najlepiej 3

Opublikowano

Takie rzeczy ustalaj jakoś z kumplami na pw, gg or whatever.

 

Na forum nie preferujemy tego typu dyskusji.

 

 

Zamykam

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...