Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tekst] Wkrętacz Vs Ratunku


Ratunku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek

 

Wyzywający: Ratunku

Wyzywany: Wkrętacz

Kategoria: Tekst / Diss / Piosenka

Tematyka: Dowolna

Czas: 1 dzień od akceptacji.

Wersów: Max 32 Min 12

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Przyjmuję.

 

@edit.

 

Tekst:

 

Ciężka nawijka, bez pomysłu wiesz c'odzi,

napiszę kilka rzeczy, czas to wynagrodzi,

nie chcę Ci nic mówić, nie chcę wypominać,

ale kilka razy, zachowałaś się jak świnia,

wobec mnie, ile razy? Kto to wie,

ale po tym incydencie czuję się jak śmieć,

nie wiem co mam robić ale źle czuję się,

wypiłem kilka piw, podłoże rusza się,

wszystko wokół zajebiście szybko wiruje,

idziesz pijany, przed Tobą stoją dwa wredne chuje,

kosa w nogi, przewrót - ziemia,

czujesz jak okopują i miażdżą Twoje trzewia.

Budzisz się rano, okryty jakąś szmatą,

ludzie myślą, że to alkoholowy maraton,

biorą Cię za żula, bezdomnego psa,

prawdą jest to, że w domu czeka rodzina,

matka się martwi, nie wie co ma ze sobą robić,

wpada w szok, gdy jej syn ledwo w drzwi wchodzi,

CO SIĘ KURWA DZIEJE?! - prawda jest taka,

że dwa wredne wilki złapały baranka,

życie zadało cios, który odczuwasz do dzisiaj,

zdrada głupiej dziwki i mordercze pobicia.

Mózg nie wytrzymuję, już Twojego picia,

wszystko się pierdoli, następny cios z ukrycia,

widzisz właśnie tę zdradliwą szmatę,

która daje w łapę kilku wilkom w stadzie,

myśli masz mieszane, myślisz co tu zrobić,

biegną w Twoją stronę, nie masz czasu się nawet zastanowić,

spierdalasz w stronę swojej starej szkoły,

mijasz pseudo-ziomków, którzy nie pomogli,

tylko dali cynę, typom, którzy Cię zaczęli gonić..

Światło, pisk opon, wylądowałeś pod kołami morderczej symfonii.

Opublikowano

Bam, bam

 

Brak weny i brak pomysłu na tekst to jest pewne,

Napiszę o niczym, czuje się jak bym była w piekle,

Siedzę sobie lekko na krześle od kompa,

A tutaj nagle wyjebała bomba,

Przez okno wyglądam, nic nie widać przecież,

Patrze dalej, a tam jakiś koleś gra sobie na flecie,

Myślę co to, ktoś sobie jakieś jaja robi,

Patrze pod biurko, a tam żółw sra mi pod nogi,

Czuję się jak w filmie, albo raczej w bajce,

Bo kto to widział żeby słoń mieszkał w aucie,

I znów przez okno patrzę,

Po grajku ani śladu,

Ale za to znowu żółw sika do stawu,

Myślę sobie horror, albo nawet gorzej,

Otwieram oczy, a tu nagle jakiś korzeń,

Wyzwiska się sypią, o pomoc krzyczę,

Shit, właśnie mrówka ugryzła mnie w policzek,

Nikogo wokół nie ma, sama tylko stoję,

Znów otwieram oczy, a obok mnie dziewoje.

 

Być może kiedyś dopiszę ciąg dalszy tej bajki,

Ale jak na razie idę dokończyć palić fajki.

 

Pozdro :D

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Wkrętacz ;D

Jeżeli nie lubisz JUSTINA BIMBERA to POstaw +

;)

Jeżeli lubisz mpc postaw + ;p

biebergej.jpgPOWIEDZ NIE GE**M SZCZEGÓLNIE TAKIM JAK ONO

W spojlerze moja sygna

;)

skate2.png

agatka.png

Opublikowano

wkrętacz niezły tekst, ratunku trochę bezsensu(chyba że ja nie jarze)

 

Głos na Wkrętacza

 

@down

To dobrze, bo już myślałem że musze uzupełnić swój słownik

"Bądź człowiekiem a ludzie będą cie szanować."

Opublikowano

@up tekst rzeczywiście bez sensu, wszystko z Tobą jest dobrze xD

 

Pozdrawiam.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi.. to wogole nie wiem po co sie bierzecie za coś w czym wgl nie macie smykalki..

Ale jakbym mial wybierac to wybiore Ratunku.. z Jakimś fajnym bitem i dobrym głosem wpadlo by do ucha ^^

Apsik

Opublikowano

Nie widziałem z Twojej strony żadnego kurwa tekstu, więc nie udzielaj się na ten temat, myślisz pewnie, że to Ty jesteś wielkim raperem słuchając tedego i peji, co wiesz kurwa o rapie, żeby udzielać się w taki sposób? Chuja wiesz, anonimowy hejcie.

 

 

 

"idz grac w metina & never come back"

Opublikowano

Dla hejterów leci wara, chcesz narobić sobie fejmu?

 

I wszystko jasne: Aktywny w

Metin2 - Hacki, boty, bugi (163 postów)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

A kto napisał że ja potrafie ? ;D

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania skarbeńki...

Tedego i Peji nie slucham niestety. A moze raczej stety -.^

Co do rapu.... to ja tu ŻADNEGO rapu nie widze..

Same rymy lipne i bez sensu :)

Posłuchajcie sobie k44 albo ostr bardziej może.

To jest to ;)

Pozdrawiam 1ooPrO ; **

Apsik

Opublikowano

k44 to był psychorap, znam to na pamięć więc ogarnij się i stąd wypierdalaj.

za rok dowiesz się o płycie złodzieji zapalniczek, więc ogarnij się i stąd wypierdalaj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...