Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena Postaci S22 Orion


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić moją postać i poprosić o podanie ceny allegro'wej

 

Ninja 57lvl

Zasadzka M4

Chmurka M3

Wirujący Sztylet M5

szybki atak 2

krycie sie 1

 

eq kozik+9 śr-5% um12%

maska kolcza+8

ebo+9

buty +1k pż

zbroja zabójcy+7 kd +2 z bonem pż+500

czarna okrągła +6

i pare śmieci

 

w eq nimfy+6 x3

ubranie funkcyjne+7 na 61lvl robione ebo+8 i około 100kk w kasie

jeszcze tam jakieś "śmieci by sie znalazły wiec bardzo prosze o wycene

 

 

za konkretne odpowiedzi dam + lub - jak kto woli

 

 

 

a i jeszcze mam pytanie co bardziej sie opłaca sprzedać itemki i sprzedać oddzielnie yang i postać czy wszystko razem ?

Opublikowano

130 zł

 

PS: masz boja czy militara?

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

130 zł

 

PS: masz boja czy militara?

 

 

Coś Ci się pomylio chyba kolego, za tyle to co najwyżej napaleniec kupi.

 

Góra 60zł wyciągniesz z EQ

 

Czy oddzielnie to zależy ile warte Eq, ale to co napisałeś to raczej lepiej z postacią.

RMCF

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...