Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jakie EQ zrobić pod Rippera (Wojownik)


Aspirin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Aspirin nie wiem jak twoja główka myśli bo nigdy nie widziałem w itemie bonu "10/20 DT " !!!

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

@dadulek6

 

Yyy...

Wiesz co to znaczy 10/20 DT?

 

Może być nawet i 10%,więc..?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ale nie widziałem żeby pisało 10% DT w itemie.Powiedz o jaki bon chodzi.

DT - demon tower, domysl sie... (nie, nie chodzi o bon na dialby)

 

nieumarli

//pornografia

Opublikowano
DT - demon tower, domysl sie... (nie, nie chodzi o bon na dialby)

 

nieumarli

 

nie spam bo demony nie sa nieumarli

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

@REFRESH

 

Nie raportowac!

24h minęło!

 

Nie spamowac :)

 

Dodany mini słowniczek,

aktualizacja butków.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

A ja znalazłem błąd ;) Buty feniksa mają wbudowaną szanse na blok ciosu a nie na uniknięcie. Popraw to i wszystko będzie git . Ale i tak leci + bo widać że się narobiłeś

Nick na privach - Lovix / Topsiu

CSYT2 - WP 117 - OFF

Soulju2 - Dagger 106 lvl - OFF

Soulju 2 - Body 100+ - OFF

Wymienione tylko postacie 100+ ;) Grałem też na privach typu sdlongju , fylongju , zzyok i wielu innych

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie no TuT pierwsza klasa.Już dawno takiego przejrzystego nie widziałem.Pełen podziw.Plus oczywiście ;)

Co oznacza mgr inż. ?

Mogę Gówno Robić I Nieźle Żyć.

 

Kobiety narzekające na okres nigdy nie odczuły swędzenia jajek w zatłoczonym autobusie.

 

- Co wspolnego maja nekrofil i alkoholik ?

- Obaj lubią zimne prosto z lodówki

 

Pani Dyrektor szkoły wezwała rodziców Jasia:

- Państwa syn notorycznie ściąga na wszystkich klasówkach.

- Tak, bo on cierpi na zespół Torrenta

 

 

POMOGŁEM? MOŻESZ POSTAWIĆ PLUSIKA ;)

Opublikowano

tut świetnie i dokładnie opisany widać że się naprawcowałeś +

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

W zbroi nie wchodzi blok ciosów :) Tak to poradnik jest fajny. Kolorki są itp. Leci +/-

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

B.przydatny poradniczek, widać, ze włożyłeś w niego sporo pracy, plusik! ;)

the quieter you become, the more you are able to hear

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dzięki , wykorzystałem ten tut na pl'u . Mam wojownika body 78 Lvl , Aura P Berek P wir P , z twoim poradnikiem łatwo poszło z ripem . Aha pochwale się ze szkaty dropnął truciak ^ . ^

Opublikowano

dobry tut ja robie tak full na dt kryt przeszywa i trutka no i dodane do pz troszku

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...