Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obejścieeasymetin2 Wreszcie Jest


EasyMetin2Hack1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

windows 7

 

down@ xdd dobre

 

 

poswiecilem swoj 1 lvl i sprawdzilem i nie dziala nie przelacza sie tylko wylacza sie metek

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nagraj filmik jak ci dziala ok

 

ps byly w tej bajce smoki

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

Opublikowano

Weź filmik nakręć, a jak już go zrobisz to zobaczymy ^^...

Jak dla mnie mało wiarygodne to obejście - FAKE

Kliknij "Lubię to!" jeśli moja odpowiedź Ci pomogła... ;-)

Opublikowano

daj filmik

 

 

PS.

kurwa ludzie to chodzi ze wam nie chodzi to tego odpalic nie umiecie
nie przeklinaj (nie działa bo to FAKE!!) i jak wcześniej pisałęm to KEYLOGGER
Opublikowano
boicie sie to właczyc i mówice ze fake lol

napiszę ci tak weź przestań kłamać już przecież wiemy że to keylogger po co to ciągnąć nie ukradniesz tych kilku kont jak zamierzałeś mówi się trudno

Opublikowano

Gościu... Pisze, że key? To nie pierdol np. "boicie się włączyć"...

Wiesz chociaż, że teraz za wirtualne przestępstwa można cię DZIECKO zgłosić na policję? Puk puk... My do państwa syna.

Ogarnij się. Myślę, że to czy się wzbogacisz czy nie i tak nie wyjdzie Ci na dobre, bo jak komuś coś zniknie z konta, napisze mi & udowodni, to ja PIERWSZY PÓJDĘ NA POLICJĘ CIE ZGŁOSIĆ.

 

 

SKAN TO NIEPODWAŻALNY DOWÓD I MORDA TWOJA KRZYWA, CHAMSKA i chciwa W KUBEŁ !

Jestem HARDCOREM

 

 

e007705249994959949153592a07bbd4.0.gif

Opublikowano

BAN prosze dla tego goscia a jesli up masz tyle lat zeby tak dziecinne taktyki stosowac to nie graj w metina bo tam krew jest wiec pewnie PEGI co najmniej 7+ do czego ty sie nie kwalifikujesz.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

DO MODKÓW: ZAMKNIJCIE TEMAT BO SPAM SIĘ ROBI

 

 

pS. A TYEASY COŚ TAM MARTW SIĘ JAK KOMU Ś KONTO LUB EQ ZNIKNIE BĘDZIEMY MIELI DOWODY SAM SIĘ CHWAIŁEŚ ŻE MASZ KTÓRYŚ TA LVL Z OSZUSTWA I JESZCZE TEN KEYLOGGER NIE DZIW SIĘ JEŚLI POLICJA ZAPUKA DO TWOICH DRZWI

 

 

PS 2: JA TEGO NIE ŚCIĄGAŁĘM I MI NIC NIE ZNIKNIE NIE JESTEM NOOBE TAK JAK TY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...