Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem z metinem2 np jak odpale jakiegos pirv server to wyskakuje mi taki komunikat

beztytulu1d67.jpg

 

Jak chodzi o karte Graficzna to moja karta jest taka

 

System: Windows XP

 

:GeForce FX 5200 NVIDIA

Zbieram +

Opublikowano

Może , klikasz kilka razy na tego metina.

Bo coś mi tu nie gra, może zmień na wygląd na xp.

I spróbuj od nowa zainstalować.

PS@

Chyba wiem o co biega, chodzi o configurator, w folderze metka masz taki plik config, ustaw to tak

Resulation :800x600bp

Freqency : 60

Gamma : 3

Window Mode

Ime Game: Game Ime

Fog:Far

TNL:Auto

Shadow:All

Chyba bedzie dzialalo tera.

Wczesniej dzialal ?

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

Może , klikasz kilka razy na tego metina.

Bo coś mi tu nie gra, może zmień na wygląd na xp.

I spróbuj od nowa zainstalować.

Wczesniej dzialal ?

 

Tak wczoraj działało nawet dzisiaj Rano a teraz chciałem wejsc i mi ten error wyskoczył

Zbieram +

Opublikowano

Może , klikasz kilka razy na tego metina.

Bo coś mi tu nie gra, może zmień na wygląd na xp.

I spróbuj od nowa zainstalować.

PS@

Chyba wiem o co biega, chodzi o configurator, w folderze metka masz taki plik config, ustaw to tak

Resulation :800x600bp

Freqency : 60

Gamma : 3

Window Mode

Ime Game: Game Ime

Fog:Far

TNL:Auto

Shadow:All

Chyba bedzie dzialalo tera.

Wczesniej dzialal ?

 

Zrobiłem tak i nie działa :(

Zbieram +

Opublikowano

Twój system nie obsługuję grafki 3d z tego co widzę..

 

Wcześniej działał? To spróbuj ustawić tak jak kolega wyżej Ci napisał.

 

No ustawiłem tak i nie działa

Zbieram +

Opublikowano

Dodałem prefix.

 

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej?

 

też kiedyś coś takiego miałem ale już nie pamiętam co zrobiłem ^^

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...