Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis Wszystkich Przydatnych Rzeczy Do Shaiya


StrachuPL

Ocena spisu.  

174 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ca?okszta?t spisu?

  2. 2. Jaka jest najwi?ksza wada spisu?

    • Brak aktualizacji
    • S?aba estetycznie
    • Nierzetelne informacje
    • Nie ma wad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

============================================================================================

| Aktualizacja 22.08.11 |

============================================================================================

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Opublikowano

============================================================================================

| Aktualizacja 22.08.11 |

============================================================================================

Myślałem , że jakieś nowe będą a tutaj to samo.. :P No cóż + i tak się należy.

Opublikowano

Czemu dodajesz spis serwerów, który nie jest aktualizowany??

 

już to zmieniam

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kończę pracę nad spisem.

Spis NIE będzie aktualizowany ani rozwijany.

Jeśli ktoś chce może zrobić swój spis hacków do tej gry.

Zezwalam na kopiowanie mojego spisu lub jego elementów jeśli ktoś chce go kontynuować.

Jeśli są chętni zapraszam na pw.

Żegnam się z tą grą bo jest nudna jak flaki z olejem i nie ma najmniejszego sensu.

Pozdrawiam wszystkich, elo....PW.[/color]

 

//zakaz handlu :>

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...