Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hamachi Kto Się Zna Niech Pisze Pliss@@@@@@@@@@@@@


ramborok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam z hamachi taki problem, że nie moge go zainstalować. Wcześniej miałem już hamachi i wszystko chodziło ok, ale po jakimś czasie odinstalowałem, bo gta2 nie chodziło mi na multiku. Potem jak już chciałem zainstalować wyskakuje mi okienko, że wykryto u mnie wersje 0.9.9.9 i czy chce dokonać aktualizacji? Klikam na "Tak" i wyskakuje kolejne okienko, że nie można dokonać aktualizacji. (pewnie dlatego, że nie mam hamachi Laughing , tylko jakimś cudem wykrywa, że jest) W takiej sytuacji, nie da się hamachi ani zainstalować, ani usunąć, bo naprawde wszystkie pliki programu usunąłem. Może ktoś wie jak mi pomóc?? Smile

Opublikowano

Sprobuj w Moj komputer > Dodaj lub usun programy (jakos tak) znajdz hamachi i je odinstaluj.

OMG.TECZA!

Opublikowano

Masz dwa wybory : 1. Reinstal w folderze hamachi masz taki plik. 2.Albo poszukaj w opcji szukaj. 3. Albo zainstaluj najnowszą wersje,a jak ci się pokaże jakiś komunikat to daj ss.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...