Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Dlaczego Mój Kumpel Nie Może Grać Na Moim Serwie?


CrackeSQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Postanowiłem zrobić priva,więc kilka dni temu zrobiłem go ,ale gdy mój kumpel chce wbić na serwa pisze u niego błąd podczas łączenia się z serwerem ,nie może wejść też w reje serwa.

Proszę o szybką pomoc ,polecą '+' ,5,'-' co kto woli ;)

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi ja tak już miałem ;P wejdź pierw w mój komputer potem panel sterowania i next to zapora systemu i ją jak masz on to ją off. Potem Zależy jakiego masz antywirusa ja mam eset , wejdz w anty wira i poszukaj coś o zapora osobista i ją tam off. Pownno zadziałać na 95 % ;P

Opublikowano

Portmap zmien porty na swoje z koncówka 100 zrób siec albo spolszczenie z normalna koncówka ale włacz portmapa !

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Heeey ;]

Co do reje jak i serwa ; ))

Wypierdol AntyVirus'a

Odblokuj Fireewaalee ; )) (Start>Ustawienia>Panel sterowania>Centrum zabezpieczen>Zaporaa OfF : )

Opublikowano

@WhazUp!

downie to już robiłem przed zrobieniem tego tematu!

 

@ MANoWAR

były już taki same posty debilu!

Opublikowano

Witam tez mialem kiedys taki problem mozesz miec cos takiego ze czasami jak wystwaisz spolszczenie na megaupload to ip w spolszczeniu sie samo zmieniao tak np ja mialem co do rejestracji ktos inny gral na twoim privku ?

Pomogłem daj +. To nic nie boli :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=rXzYzCDy7Ak&feature=player_embedded

 

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/239984-tutorial-vpc-client-mac-addr/page__p__1638860__fromsearch__1#entry1638860

 

Kocham Linuxa :) Wypijmy za Windowsa. Jaka okazja ? Po prostu wypijmy za błędy :0

 

Pierfszy ros grom f teko mettina .

Hćalem ekspic na dźikih slugah ale ńe dafalem rady.

Co mam srobic , napirzcie mi .

Z gury dźenkuje.

 

JN na 100% - Je*** NooBy na 100 %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...