Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zagrać Z Kolegom W Mw2 ? ;] Zajrzyj Tutaj...


sasuke744

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

 

Możesz to jedynie zrobic na Alteirwnet ;p

 

1.Wejdzie na stronę http://alteriw.net/serverlist/?page=1.

2.Gdzie będą wolne przynajmniej 2-3miejsca na serwerze kliknijcie na nick hostera. Pokaże wam się okienko np: Hostname Sylar!!

Map Rust

Gametype Deathmatch

Address 203.99.177.213:28960

Player count 1/5

Players Ping Score

Sylar!! 31 0

3.Kopiujecie IP. W konsoli wpisujecie np: connect 203.99.177.213:28960.

4.Dajecie IP koledze i mówicie mu aby wpisał connect (tutaj wpisz IP serwera) w konsoli.

5.Jeżeli wbijecie na serwer możecie razem zagrać ;)

Pozdrowionka

sasuke744

Licze na + ;)

Opublikowano

Nie powinno być przypadkiem connect zamiast connection?

 

Ten temat to raczej jak podłączyć się z dedykami, bo przy tym potrzeba znać też port. Z kolegą można zagrać znając tylko jego IP.

Opublikowano

Nie powinno być przypadkiem connect zamiast connection?

 

Ten temat to raczej jak podłączyć się z dedykami, bo przy tym potrzeba znać też port. Z kolegą można zagrać znając tylko jego IP.

hmm chyba nie zrozumiałeś poradadnika na tamtej stronie kopiujesz ip servera i dajesz koledze ;P i wtedy connect <tutaj ip> <sorka connect edit robie dzieki za poprawke ;]>

 

 

Plusik za spostrzegawczość ;]

Opublikowano

Nie lepiej zrobic tak niech kolega wejdzie na menu glowne tam gdzie masz zrob klase itp to wtedy ty wpisujesz w consoli connect i ip tego co jest w menu to wtedy Połączycie sie i możecie grac na publicznych lub prywatnych Pomogłem daj plusa + ;d

Opublikowano

Rozwiązań jest kilka, a najlepsze z nich to wejście na stronę podaną w pierwszym poście:

http://alteriw.net/serverlist/?page=1.

 

Następnie umawiasz się z kumplem, że wbijacie na ten sam serwer i podajecie sobie jego nazwę wyszukanym w tej przeglądarce serwerów. Wtedy ty i kumpel klikacie na nazwę tego serwera. Wyskakuje wam okienko. Klikacie na adres IP koło napisu Address. Gra się automatycznie włącza i następuje od razu podłączenie do wybranego serwera. Nie potrzebujecie przepisywać adresu IP :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...