Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nudne Polski Privy... (Pewnie Dostane Warna Ale Co Tam)


Andrzej13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was, może ktoś z Was mnie zna, może i nie...

 

A więc się przedstawie.

 

Nick: Andrzej13

Nazywam się Dawid. ;]

 

Głównie jest to Temat dla tych, co mają/chcą mieć serwer na Dedyku

 

Zobaczcie.. Jak wygłądają Polskie Privy ?

 

Większość robiona dla tzw. 'Zarobku'

Większość z Was chce się zamienić w 'GejmFordża'.

 

Gra to dla Was przyjemność? Czy dobry biznes, na ktorym mozna zarobić przez 11-sto latków wydających kase na IS ?

 

Dla tych co grali na starych, chińskich privach, mowa tutaj o np.: Vipmt2, 137mt2, Kingmt2, fkmt2..

 

Te serwery były bardzo podobne do Globala... Ale miały swój urok..

 

Potem bla, bla te gówniane serwery ze skillami P, jeszcze pamiętam 'zhakowany' IS na Godmt2 i mój piewszy KD Speeda +9 ^^

 

Te serwery były Za...iste... No ale cóż, wszystko co dobre, szybko się kończy....

 

 

Wiem że większośc z Was gre na priwach traktuje jako odejście na chwile od globala..

Ale jest też część osob ktore nie graja na Globalu bo ich poprostu nie stać...

 

Był ostatnimi czasu serwer ktory miał nazwe: Vipmt2-Reloaded

 

Był On w 75% podobny do starego priva.

 

Lecz dzisiaj 'Szkopom' (nazwe ich tak, a hoy) zachiało się zablokować Spolszczenie i pozostaje nam granie po niemiecku...

 

 

3/4 serwera skończyła gre!

 

3/4 oczywiście Polaków..

 

 

 

I tutaj moja prośba, a raczej takie 'wprowadzenie na prawidlowy tor'

 

Chcecie mieć fajny Polski Priv ? - Zróbcie taki jak Vipmt2Reloaded. Wszystko w TYM TEMACIE

 

 

Wiem że polowa z Was nie przeczytala mojego postu, ale co tam.. ^^

 

Dziękuje za uwage i pozdrawiam!

 

PS: Myśle ze ktoś zrobi podobny Polski Priv i reaktywujemy Gildie z Vipa-Reloaded w Shinsoo ^^

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

+ dla autora ja także się z tym zgadzam w 100% cały czas jak nie patrzeć są cały czas całyyyyyyyyy, takie same serwery poprostu totalne DNO.

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Z Twoją opinią o polskich dedykach zgadzam się w 100%...Ale co do powrotu vipmt2-reolader to nie do końce...Owszem te najwcześniejsze privy były najlepsze ale mineło trochę czasu i ludzi już to mniej kreci :| Teraz większość serwerów idzie pod nowe zbroje i bronie na 100-115lvl,127lvl,skille na P od 5levela itd a to w cale nie robi gry ciekawszej wręcz przeciwnie staje sie nudna i monotomna ^ ^

Opublikowano

zgadzam sie z autorem,ale mi jenak najbardziej podobal sie server ymyt2 niby byl taki 4fun ale zrobic dobre eq naprawde bylo ciezko [potrzeba duzo czasu]

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

I tak wątpię żeby ktoś go posłuchał ^ ^

Polacy to chuje i robią co chcą.. Zawsze muszą stawić na swoje i mają w dupie propozycje innych... (mówię tu o właścicielach serwerów)

 

Dobra nie mogę przegapić całej gali siedząc tu.

Mam nadzieję że nie zamkną tematu i zdąży ktoś normalny go przeanalizować : d

 

@DOWN

Zobacz sobie co piszę od kilku dni na www.godmt2-reloaded.com.

Może go znowu reloadują? ^ ^

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Ja jestem za pierwszy priv na jakim grałem to był KingMt2 i z innym takim priv sie nie spotkałem w nim było co takiego ze chciało sie grac a w tych co teraz sa wbijasz ten 80lv full eq +9 skile P i myślą ze sa fajni a pożądnego eq nie potrafia zrobic. Oczywiście za Temat +++++++++

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...