Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Em2 Z Obejściem Logowania (Darmowy)


pogromCaftyGeek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdziłem to i em2 działa. Są składniki keya ale jakoś mi nie łączy się z internetem. Wiec ja sobie spokojnie poboce teraz. Koleś się napracowal lecz widzę chciał dodać keya lecz mu się to nie udało. Jak mówiłem w żaden sposób nie łączy się to z żadna poczta ani wgl z internetem.

Opublikowano

na pewno nie jest groźny ten key

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

czyli jak go usunę to nie bedzie groźny

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

czyli jak go usunę to nie bedzie groźny

 

Nie juz tylko antyvirus dobry pomoze

 

Jesli nie masz antyvirus'a sciagnij np kasperskiego na 30 dni . usun keyloga i potem patrz na komentarze na mpc jak nie ma poczekaj z 40min

sygnaa.png

Opublikowano

ma noda to dobry antywir czyli ściągam instaluje usuwam key i czekam na forum czy działa

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

jeszcze nie ściągałem zara zobacze i napisze czy coś wykrył no wykrył i usuną i dał do kwarantanny

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

to dobrze moge grac

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

to działa

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Kurwa nie ściągajcie tego jak patrzyłem w menager zadań to jakiś metin2.xxxx był włączony to pewnie key dobrze że na poczte ani nigdzie ni wchodziłem

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

po 1 nie jestem idiotą tylko mi go nie wykryło coś tam sie pokazało ale nie wiem czy to był key bo w innych postach piszą że key to ten metin2.xxxx wiec nie wiem

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

człowieku ogarnij napisałem przecież że w menager zadań był włączony metin2.xxxx to go chyba nie usunolem nie wiem jakim cudem ale i tak to nie działa więc poco ściągać

W dupie mam dzieci neo które stawiają - jetem tu po to by dawać swoją opinie i pomagać w miarę możliwości

 

Jebać Dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2da81d12bac3d151f2b1aaa0cea25d36cdafa58c9b986fa1e8c6ac92fbf6fe2e-1288523892

patrząc na ten skan to ostro zamula komputer i rozwala pliki.

zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...