Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] "You Were Kicked By Punkbuster (22)"


sasuke744

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blad 22 podczas gry pojawia sie informacja od PunkBustera ze wywyala mnie za aima a potem pisze You Were Kicked by Punk Buster..

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Spróbuj czegoś takiego :) Ale ty hacka nie włączałeś??

1. Przejdź do katalogu PB

2. "pbcl.cfg" -> otwórz za pomocą notatnik.

3. Dodaj tam linijkę "pb_sleep 500"

4. Zapisz zmiany

Opublikowano

yyyy ale ja nie mam czegos takiego :P Ja mam tylko plik, ktorym odpalam oporgram nie mam zadnych folderow ani podfolderow itp..

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

#:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Heroes\pb musisz coś takiego tam mieć :P A jak nie masz to:

1. Otwierasz WorPada

2. Wklejasz tam

QUELLTEXT

 

pb_sleep 500

pb_security 0

3. Jak będziesz zapisywał to na pulpicie i w nazwie pliku przy zapisywaniu podaj taką nazwę pbcl.cfg

4. Następnie ten plik wrzucasz w główny katalog gry np. C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Heroes\pb

Powinno pomóc :)

Opublikowano

Wkleilem ta linijke i dalej kicka;/ Moje gg:3397976 napisz! :)

 

@edit

Nadal nie dziala.. Help

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

jejku ludzie robilemw wszystko jak leci wszystkiego probowalem i dupa ;/ Co robic pomocy :(

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

To jest przydatne :) leci plus

 

lole2 sie domnie przywalil od poczatku..

 

 

Że co? Ja cie pierwszy raz widze na tym forum. Nawet cie nie znam i nigdy nic do ciebie nie napisalem. Pozdro

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Też mam ten problem...

Odinstalowywałem, reinstalowałem, aktualizowałem, blokowałem za pomocą menadżera zadań tego punkbustera

 

A mam jedno pytanie...

 

Czy to wszystko może być winą transferu 1Mb/sek liczę na szybko odpowiedz przez to g***no odchodzę od zmysłów.

Także maksymalnie gram 1,5 minuty potem KICK 22 a ja się wściekam :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...