Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Easymetin2 Dziala Na 100 % Bez Klikania Itd;)


Nizoral

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odrazu pozdrowie creaftiego z em;d

 

1krok:Piszemy do craftiego z em na gg : 6950991

2krok:Mowimy ze chcemy kupic za 28zl pakiet na 1 miech sms

3krok:Wysylamy sms .

4krok:I gramy bez crackow bez blokad czy tam czekania na free time

 

Zbieram ---

 

Dawac -- !!!

Miejski autobus. Nastolatek do kaszlącej staruszki:

- Na zdrowie, babciu!

- Przecież zakaszlałam, a nie kichnęłam, chłopcze... - odpowiada zdziwiona staruszka.

- Dla mnie to babcia mogła się i chujem zadławić! Dla harcerza najważniejsze to być grzecznym!

 

Zbieram +

Opublikowano

Odrazu pozdrowie creaftiego z em;d

 

1krok:Piszemy do craftiego z em na gg : 6950991

2krok:Mowimy ze chcemy kupic za 28zl pakiet na 1 miech sms

3krok:Wysylamy sms .

4krok:I gramy bez crackow bez blokad czy tam czekania na free time

 

Zbieram ---

 

Dawac -- !!!

 

i prztchodzi GM banuje nas i niema 28zl ani konta. jak EM mnie zapewni ze mnie nie zbanuja to zaplace nawet50zl

 

 

pozdro

 

 

Niewalcz z idiota bo sciągnie Cię na swój poziom i zniszczy doświadczeniem!!!
Jak pomoglem daj plusika

Derides;PL Polecam nowy fajny inny serv.metina

Opublikowano

nie wiem, jak wy byście chcieli sms wysyłać, jeśli dostawca usług typu em2 za sms, zabiera około 50% kasy, którą wyślemy smsem. :] czyli jeśli nawet, to sms musiałby kosztować aż 60 zł..

spongebob1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...