Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut?] Jak zrobic niewykrywalnego hacka z wykrywalnego ?


N1ghtmare

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Witam

Ja sobie zrobiłem hacka wykrywalnego w Visualku :

unl ammo

Invisible

i czy jak jego nazwę zmienie to będzie działać ??

Nie.

Aha i jesli robisz hacki .exe, to nie zadzialaja.

Opublikowano

Tak - Bypass. Ale to nie jest takie proste jak moze sie wydawac.

Opcje NOP sa wykrywalne, np. ESP, Antykick, UnAmmo itp. Jesli zrobisz opcje bez NOP'ow np. stamina no recoil/spread itp to beda one niewykrywalne.

Opublikowano
Tak - Bypass. Ale to nie jest takie proste jak moze sie wydawac.

Opcje NOP sa wykrywalne, np. ESP, Antykick, UnAmmo itp. Jesli zrobisz opcje bez NOP'ow np. stamina no recoil/spread itp to beda one niewykrywalne.

Aha czyli te mierne opcje :/ no nic :/ chyba dam se spokój a możesz mi napisać jak zrobić box ESP w Visualu jak da rade do CSS ??

 

Pozdro

signature0a.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry sposób i co najważniejsze, jeszcze działa...

N1ghtmare zasługuje na WR Private

Leci 5*

 

@2Down mi chodziło, że słusznie jest w Wr Private -.-

Na przyszłość pomyśl co miałem na myśli...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

up Archeologia ?

@Topic mi ten sposób działa =_=

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ta dziala ale tylko na chwile 5-10 minut ;d

Post:

10[x]

50[x]

100[x]

200[x]

400[Moze za rok :)]

600[hmm]

1000[o tym w ogóle nie myślę]

Opublikowano
n1ghtmare wymiata na tym forum:D oczywisci leci 5* dla niego

 

heh kilo_kartofli z poczatku byl spoko a pozniej taki kozak sie z niego zrobil ;/

 

n1ghtmare radzi sobie swietnie

to moja wypowiedz

usunieta by mike

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JEST SPOSóB NA TRUDNE WYKRYCIE GO TRZA WPISAć NIEWIDZIALNE LITERKI (TżYMAJąC)ALT + 0160 (WPISUJEMY)

LUB SKOPJUJCIE ( )TO NIE "SPACJA" MI ZADZIAłAłO DECETTED DOPIERO PO 2/3 GODZINACH

Opublikowano

Czy to tak trudno wejść w dział Warrock i zobaczyć ile hacków.

 

Proszę cię regulamin zabrania proszenia o hacki ale na przyszłość weź pomyśl zanim coś napiszesz.

Opublikowano

ale nie wiem który jest nie wykrywalny

sory ze prosilem o hacha

nie czytalem regulaminu

jak masz jaks dobry to daj linka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...