Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Land Of Powa


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mnie nie kicka nawet z 1hitem :D

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

Gdzie tu szybko expic do 80lvl . Bo jakis ninja pisał do mnie że podexpi mnie za kase do 80lvl. Ze w 10 min w jakimś miejscu można wbic 80lvl? Może ktoś powiedziec gdzie?

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/25122399/serverinfo.py

 

Skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=88a38c47cddb1c7a732154c80b5e323a6c563463ec7cadf4c74e3bdaa0284d8a-1289412989

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

Gdzie tu szybko expic do 80lvl . Bo jakis ninja pisał do mnie że podexpi mnie za kase do 80lvl. Ze w 10 min w jakimś miejscu można wbic 80lvl? Może ktoś powiedziec gdzie?

jest mapka od 80 od 90 i jesli sie niemyle to od 100 na mapce od 90 bym mogl podexpic ale passow nie pamietam

 

 

Sry za ortografie

23.jpg

Opublikowano

Serwer OFF ? bo ciągłem clijenta i pisze mi "error (coś tam dalej) ....."

 

 

Którą ikone(aplikacje) kliknąć by uruchomić grę ?

beztytuu3g.jpg

 

Gdy już wejdę w jakiś plik rozpoczynający grę pisze że wszystkie CH FULL

beztytuu3sh.jpg

 

A gdy wpisze już pasy wyskakuje taki oto błąd :

beztytuu2t.jpg

 

Pomoże ktoś mi ? Bo jeżeli ściągałem clijenta co waży 750mb na marne to ... nic ;) Ale co mam zrobić by działało ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...