Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Easy Metin Wersja Prubna Bez Płatnego


wojtarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tyle to każdy potrafi zrobić , że się udało bez okienka w metku to nie jest tak , że się prawie udało , gdy każdy usunie 1 plik to każdemu tak będzie chodzić, moim zdaniem bez sensu

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

1. nie dziala- zamknac

 

2. brak skana -zamknac.

 

 

Niewalcz z idiota bo sciągnie Cię na swój poziom i zniszczy doświadczeniem!!!
Jak pomoglem daj plusika

Derides;PL Polecam nowy fajny inny serv.metina

Opublikowano

Nie wiem czemu gonicie kogoś kto się stara, chłopak wyedytował odpowiednio pliki które są odpowiedzialne za logowanie (z resztą napisane w html), reszta jest nietknięta z wersji 1791. Więc syfa żadnego w postaci exe nie ma, no chyba że EM2 X.X.X.1791 miał syfa.

Dalej problem z init failed IMHO wynika z HackShielda. Próbujcie jakiegoś ze starszych wersji metka.

Mnie EM i stary i nowy muli kompa i włącza albo i nie metina, nie znam przyczyny ani sposobu jak to rozwiązać.

Pozdro

Opublikowano

WOW wy jesteście szybcy ja wczoraj wieczorem już ominąłem ten błąd i też mi nie wyskakuje to okienko z EM2 w metku.

Opublikowano
Easy Metin Prubna Bez Płatnego

 

Nawet nie pobieram ;f

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

Ja znalazłem coś na innym forum.

 

Ten crack działa u mnie.

 

 

1. Pobierz

2. Przeskanuj

3. Rozpakuj do Folderu z em

4. Odpal Em przez cracka.

5. Załóż nowe konto.

 

 

Tak jak wyżej wspomniałem u mnie działa a tu macie link i skan

 

Crack

 

Skan.

 

 

 

 

Pozdrawiam i proszę o wypowiedzi.

Opublikowano

NIE POBIERAC TEGO TO JEST Z KEYLOGGEREM :/

NIE SCIAGAC TEGO TO JEST KEY-LOGGER !! DZIS O 20:30 MIALEM WLAM NA KONTO, Z GODZINE PO SCIAGNIECIU TEGO !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...