Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hack nie działa? To musi tu konecznie wejść!


arm4shq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tym topicu podam jak poradzić sobie z nie działający hacki z własnej wiedzy!

 

#1 Hack + Injector

Nie działa? Mowa tu o haku AllStart.exe i AllStar.dll, ale na innych hackach z injector tak samo można zastosować.

1. Zapakowany plik w formacie (*.rar) wypakować...

2. Wejść do folderu z hackiem...

3. Skopiować 2 pliki - jakie? Np. AllStar.exe i AllStar.dll (ReadMe.txt nie trzeba)

4. Skopiowane pliki wkleić do głównego folderu z grą w moim przypadku to: D:\Program Files\WarRock

5. Jak już wkleicie to pliku AllStar.exe utworzyć skrót na pulpicie, aby wiecznie nie wchodzić w folder z grą.

6. Klikam 2 razy na ikone z hakiem AllStar.exe

7. Na ukazane nam okienko klikamy "OK" <- w okienku pisze, że hack został włączony i działa sprawnie.

8. Zamykamy ujawnioną nam stronę z hakami.

9. Włączamy grę WarRock za pomocą ikony: WarRock.exe (2x)

10. Hack + Injector przeważnie nie posiadają własnego Menu, ale jeśli posiadają to wystarczy spojrzeć do Hotkeys umieszczonych na tym forum lub w pliku ReadMe.txt do którego on właśnie służy.

11. Hack + Injector - bez menu <- Logujemy się <- Wchodzić na Dany nam Serwer <- Mamy Premkę i inne rzeczy.

Na razie topic nie dokończony, ponieważ wypadło mi bardzo ważne spotkanie, ale postaram się jeszcze dzisiaj go dokończyć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...