Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eq I Skille Dla Szamana Smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

 

Chciałbym was prosić o "doradzenie" , a mianowicie chodzi mi o Szamana Smoka ,eq i skille dla niego

 

Szamanem będe grał po raz pierwszy na serverze FantasticWorld

 

Szaman ma być dobry do pvp jak i do expa ;]

 

Z expem to chyba nie będzie problemu bo będe buffał kuzyna w pt , ale chciałbym się sprawdzić w pojedynkach ;]

 

Za dobre porady polecą + ;P

Opublikowano

Jezeli o skile chodzi to to jest priv wiec jakbys nie rozdal to i tak w pozniejszym czasie bedziesz mial 5 czy 6 na p a masz bufowac wiec daj najpierw w pomoc smoka,blogo i odbicie. W pvp to juz wedlug uznania,roznego rodzaju absy kdki +5 i duza ilosc pz!

Licze na +

beztytuube.jpg

Opublikowano

Skille:

 

Polecam dac tak Strzelak>Pomoc>Blogo>Talizman : ) Idealne skille na wojne : ) Po talizmanie w skowyt ! : )

 

Eq:

 

No tutaj dużo na ludzi abs też sie przyda oczywiscie kd w broni i bony na HP

 

Staty:

Daj inty do 40 Potem Witala do 40 potem inta max i wital max potem sila : )

 

Pzdr...; D

Opublikowano

Eq z absami, pż i najważniejsze ... INTEM ;) (Kd +5 i eq jak najlepszy + to chyba oczywiste ;d)

Jak masz buffować to all int, a potem all wit ;]

Skoro to Priv, to szybko dobijesz taki lvl i skile, że nie musisz się przejmować statami i skilami ^.^

 

Pozdr ;d

Opublikowano

Jezeli to priv to z zalatwieniem dobrego EQ nie bedziesz mial problemu. 2 inta 1 wit. pozniej zalezy od ciebie.Duzo pz i przeszywki do pvp ;)I oczywiscie abs'y jak najwiecej na ta profesje z ktora sądzisz ze bedziesz mial najwiecej pojedynkow ;)

Za duża.

By pegas10

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...