Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Otworzyć Magazyn Nie Znając Hasła ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam konto kolesia który nie zna swojego emial wiec postac jest moja ale nie znam hasla do magazynu...a maila ni da sie teraz zmienic od tak sobie ;( Więc da się jakoś otworzyc magazyn ?

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Nie nie da się.

 

I wydaje mi się, że tego typu rzeczy nie powinno być na forum, dlaczego?

 

Bo co innego oszukiwanie w grze za pomocą programów wspomagających itp, a co innego zwykła KRADZIEŻ konta, na które ktoś ciężko pracował.

 

Tytuł forum mówi sam za siebie

 

" * MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online"

 

a nie, kradniemy, okradamy, jesteśmy złodziejami...

 

Teraz będzie wielkie ALE bo przecież EM2 pozwalał na kradzież dropu itp itd....

 

To są tylko programy, kradzież jednej szkaty, czy KU, a nie całego konta albo emaila...

RMCF

Opublikowano

Naciskasz w eq taki przycisk do otworzenia iS lub wpisz /click mall i wpisujesz 000000 ( domyslne )

Potem /safebox_password 000000 i masz magazyn ;]

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Naciskasz w eq taki przycisk do otworzenia iS lub wpisz /click mall i wpisujesz 000000 ( domyslne )

Potem /safebox_password 000000 i masz magazyn ;]

 

Tylko kretynie to domyślne haslo jest zmienione co juz pisalem wyżej :( Jezu czytajcie trochę ;(*

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Nie możesz nic zrobić zrobić samemu - najwyżej poprosić tego kolesia o hasło do maila :)

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...