Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarobek I Oszczędność Miejsca W Eq Przy Expie W V2


Revanse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

W Moim Pierwszym Tutorialu Zaprezentuje Jak Zarobić i Zaoszczędzić Miejsca W Ekwipunku Podczas Expienia W V2

 

1.Pierwszym Sposobem Na Zarobienie Kilku KK i Zrobienie Sobie Trochę Wolnego Miejsca w EQ Jest Ulepszanie Hełmów 21lv-levelowych Na + 7

 

Jak To Zrobić ? Potrzebujemy:

- KaMeR Mod

www.metin2mod.tk

- Ogon Skorpiona Ogon_skorpiona.jpg (Jak Najwięcej Mozna Kupić lub Dropnąć)

- Pajęcza Sieć Paj%C4%99cza_sie%C4%87.jpg(Jak Najwięcej Mozna Kupić lub Dropnąć)

- Rybia Ość Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg(Jak Najwięcej Mozna Kupić lub Dropnąć)

 

Gdy Mamy Potrzebne Nam Ulepszacze i Zainstalowanego Mod KaMeRa Możemy Przystąpić Do Expienia w V2 Po Upływie Jakiegoś Czasu Robimy Chwilkę Przerwy I Wyrzucamy Niepotrzebne Nam Rzeczy Hełmy na 21lv Zostawiamy, Zostało Nam Np. 10 Zelków Wedy Przystępujemy Do Ulepszania Dzięki KaMeR Mod Możemy Ulepszać Itemy Na Odległość Jak U Zwykłego Kowala

 

Item Którego Chcesz Ulepszyć Musi Być Na Pierwszej Stronie Ekwipunku Na Pierwszym Miejscumetin220101025101108.jpg

 

 

 

 

 

Gdy Wiemy Gdzie Ustawić Item Do Ulepszenia i Posiadamy Odpowiednie Ulepszacze Klikamy Na Klawiaturze F5 W Górnym Lewym Rogu Pojawi Sie Nam Konsola Wpisując W Nią Komendę refine 0 0 I Potwierdzeniem Enterem Item Sie Ulepsza (przypominam to ulepsza jak zwykły kowal) metin220101025101159.jpg

Załóżmy Ze Z Tych 10 Dropnietych Hełmów Ulepszy Nam 3 To i Tak Jesteśmy Na +

10 x 100k (zelak+5) = 1kk

3 x 1.5kk (zelak+7) = 4.5kk

 

Podsumowanie:

 

- Pozbywamy Się Od Razu Zbędnego Złomu

- Mamy Więcej Miejsca W EQ

- Posiadamy Kilka Hełmów + 7

- Możemy Dłużnej Expic w V2

2. Sposób Jest Bardzo Podobny Do Pierwszego Tylko Tym Razem Ulepszamy Dropniete Tarcze Na 61lv Do + 7 A Do Tego Potrzebujemy:

 

- Kawałek Zepsutej Zbroi (KZZ) Kawa%C5%82ek_zepsutej_zbroi.jpg (Również Potrzebujemy Jak Najwięcej)

- Ezoteryczny Przewodnik + Ezoteryczny_przewodnik%2B.jpg(Również Potrzebujemy Jak Najwięcej)

- Nieznany Talizman Nieznany_talizman.jpg (Również Potrzebujemy Jak Najwięcej)

- Rybia Ość Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg(Również Potrzebujemy Jak Najwięcej)

 

Co Do Ulepszania Tarcz Na 61lv Jest To Rzecz Trudniejsza Bo Potrzeba Trochę Więcej Szczęścia Ale 1 Na 10 Z pewnością Ulepszy, Te Sposoby Ulepszania Na Miejscu Sa Bardzo Opłacalne Ponieważ Ulepszacze Są Tanie i Zyskujemy Dodatkowe Miejsce Na Poty Wybierając Sie Do V2 Przyczyn Możemy Trochę Zarobić W Miarę Legalnie ;p

 

 

 

3. W Tym Sposobie Nie Ma Sensu Sie Dłużnej Rozpisywać Tylko Podczas Expienia Zbierać Tylko Itemy Które Zajmują Tylko Jedno Pole W Ekwipunku I Maja Największa Wartość Polecam Zbierać Tylko Dzwony + 4 (Czasem sie trafi dzwon z bonem na int czyli dodatkowy zarobek)

Magiczny Dzwon + 4 Magiczny_dzwon.jpg

Złoty Robaczy Dzwon + 4 Z%C5%82oty_robaczy_dzwon.jpg

Stalowy Robaczy Dzwon +4 Stalowy_robaczy_dzwon.jpg

 

 

4. Ten Rozwiązanie Jest Najbardziej Ryzykowne Ponieważ Możemy Dostać Za Używanie Tego Buga , Polega Na Otwieraniu Magazynu Z Każdego Miejsca Znajdującego Się W Metine Polecam Nie Otwierać Go Głowna Postacią Tylko Jakimś Pobocznym Kontem Lub W Ostateczności Swoim Buffem, Wiem Ze Otwieranie Magazynu Pobocznym Kontem Do Poniesienia Większych Koszów Wydanych Na Sm Ale Jest Bardzie Bezpieczne.

 

Jak Otworzyć Dany Magazyn ?

- Włączamy Czat I Wpisujemy Komendę /click_mall Po Jawi Sie Nam Takie Okienko metin220101025112407.jpg

 

 

- Nie Wyłączamy Go

- Następnie Wpisujemy /safebox_password (twoje hasło do magazynu) np. /safebox_password turbomietek

- Magazyn Sie Otworzy a My Przerzucamy Drop i Dokładamy Sobie Potów

 

 

 

 

Dziękuje Wszystkim Za Zwrócenie Uwagi i Przeczytanie Mojego Pierwszego Tutoriala Jeśli Juz Był Taki Proszę Go Usunąć, A Jak Nie I Komuś Sie Przydał Lub Spodobał Mozę Dać +

Opublikowano

Tak Jest Ale Dopiero Jak Cie Złapią Czyli Jak GM lub Ktoś Z Teamu Będzie Przeglądać Logi a wiesz ile stron tych logów w ciągu 10s jest ;p wątpię ze siedzą 24h/7 i sprawdzają, napisałem ze można dostać bana i we wcześniejszych punktach jest napisane jak zostać w v2 jak Najdłużej .

Opublikowano

Nawet Nie Wiedziałem Ze Mozna Ulepszać Coś Nie Będąc w Pobliżu Kowla + dla ciebie a i teraz nawet moge otworzyc magazyn gdzie chce wcześniej cos nie moglem ;/ znaczy zle robilem

Opublikowano

Bardzo ładny TUT, w końcu coś innego. Nie skopiowane, zrobione własnoręcznie. Zasłużony plus

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...