Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plików Dzięki Którym Będę Widział Wszystkie Nowe Bronie I Itemy


olokos1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Olkos słuchaj te rzeczy nie zależą od serwera, w cliencie masz pliki locale, zapewne locale_de, gdyż na 99% masz niemieckiego clienta.

W środku masz tam pliki odpowiadające z nie, żeby spolszczyć nazwy itemów, rozpakuj plik locale i tam będziesz miał item_proto na tym pliku bazują nazwy rzeczy.

Musisz rozpakować je specjalnym programem.

Pamiętaj, jesli cchcesz rzeczy rzeczy zostaly na cliencie, nie przeklejaj locale z innego clienta bo nazwy poznikają i inne badziewia się porobią.

Itemdesc - opis rzeczy.

localeinterface - ogólnie rzecz biąrąc interface gry

skill desc- nazwy i opisy skilli

empirea,b,c, i te badziewia - przy tworzeniu postaci i wybieraniu królestwa

skill table - tego nie edytuj

insult - lista przeklenstw ktorych nie mozesz napisac w grze

Powodzenia : >

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...