Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura I Awatar


Tubis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym złożyć zamówienie na Sygnaturę i Awatar...

 

Tematyka: Filmy

Zawartość: Postacie z różnych filmów m.in. Ironman, Hulk, Spider-man, Jestem Legendą, Kreskówek itp.

Kolorystyka: Jasny niebieski, Biały, Złoty, Czerwony....

Napis: Góra - SenukiQ

Dół - Moderator

Na samym dole - Dyskusje o Filmach

 

Kolorystyka napisów: Pomarańczowe

 

Wielkość: Awatar - 150x150

Sygnatura: 500x150

 

Efekty: ...Wasza już jest to broszka ;]

 

Najlepiej żeby postacie były na środku w jednym miejscu ^^

Za takie dzieło user otrzyma limit +'ów / -'ów w dniu dzisiejszym oraz 5*/1*

 

Pozdrawiam Tubis

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Moja propozycja... sygnare.png trochę Cienko ://

Chyba się nic nie stanie, jak trzy dychy strace!

Opublikowano

Na chybił odwal robiłem :D Po jakiego ci kilka postaci ??! Skoro jedna ci starczy a i nie robiłem napisu moderator i te dyskusje bo to Olesznie wygląda i wtedy cała sygna sie psuje ...Robiłem na szybkiego jakiś 5 min. :P Ale myślę , że plusy będą ;)

 

@UP Praca w paincie ? :D

592a9119ec44e_post-167455-0859953001288106012_thumb.png

bfh00x.png

 

ZAPRASZAM DO GALERII !

Opublikowano

@UP Nie nie nie w zaawansowanym programie Corel Paint Shop

Chyba się nic nie stanie, jak trzy dychy strace!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...