Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zbudować Tarczownika?


Narikei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym na początek dodać że to mój pierwszy tutek... :)

 

Broń Główna:

- Tarcza (Chyba nie trzeba uzasadniać :P )

 

Broń Zapasowa:

- .44 Magnum lub Desert Eagle (broń krótka ze wzgl. na szybkość wyjmowania. Desert Eagle i Magnum mają dobrą moc więc są najlepsze. Dodatek to akimbo)

 

Wyposażenie:

- Tarcza lub Nóż do rzucania (nóż ułatwia zabijanie przeciwników ale za to tarcza ochroni Cię nawet przed Semtexem przyklejonym do Tarczy B) )

 

Granat Specjalny:

- Granat błyskowy lub ogłuszający x2 (ułatwia zabijanie przeciwników)

 

Atuty:

- Maraton (tutaj wg. uznania, ale polecam właśnie Maraton bo Tarczownik porusza się bardzo wolno)

- Moc Obalająca (bardzo ułatwi zabijanie z naszej broni zapasowej)

- Komandos (niezawodne w zabijaniu przeciwników Tarczą)

 

PS. Wszystkie błędy proszę pisać w postach - będą poprawiane.

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

a ja biegam tak

 

 

Broń Główna:

- Tarcza

 

Broń Zapasowa:

- .44 Magnum 2 klasa model 1887 FMJ

 

Wyposażenie:

- semtex lub Nóż do rzucania

 

Granat Specjalny:

- Granat błyskowy lub ogłuszający x2 (ułatwia zabijanie przeciwników)

 

Atuty:

- Maraton

- bezkopromisowy i zimnokrwisty

- Komandos (niezawodne w zabijaniu przeciwników Tarczą)

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

No i jesteście nooby, tarcza to najgorsze ścierwo tak samo jak tuby i g18 akimbo w tej grze.

PS. Takie tutki nie są potrzebne, bo osoba grająca w mw2 będzie umiała sama sobie stworzyć klasę z odpowiednimi atutami i weaponami.

Opublikowano

trele12 zgadzam się prowia we wszystkim z wyjątkiem 2-giego perku. O wiele szybciej zabijesz przeciwnika z mocą obalającą.

plimos po 1. jezeli nie wiesz jak ktoś gra nie mów że jest noobem (kultura)

po 2. ten tutek jest po to óżeby ktoś wyprubował go i zobaczył - może mu się bedzie dobrze nią grało

po 3. jeżeli masz dodawać takie durne komentarze to lepiej tego nie rób

 

PS. co do Tarczy to trzeba nią umieć grać i dobrze opracować taktykę :)

Pozdrawiam

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Tarcze są bardziej dla hardcorowców. Spróbuj tylko z tarczą wygrać Znajdź i Zniszcz (oczywiście nie z jakimiś noobkami)

W przypadku tarczy też trzeba jednak ją wyskillować, by umieć nią dobrze grać, a nie tylko latać jak głupi.

Bez przesady, nie ma co tarczy porównywać do G18 akimbo, tuby czy Modelu akimbo :)

Bezkompromisowy/Zimnokrwisty nie ma co ustawiać, i tak jednak tarczą nie osiągniesz zbyt dobrego wyniku (chyba że tak jak mówię, dużo sobie z nią potrenujesz)

 

Jeśli mam ochotę zagrać sobie tarczą, to wybieram identyczną klasę oprócz broni zapasowej (ale ją dobieram różnie).

Opublikowano

Dokładnie tak. Aczkolwiek zawsze gram na S&D (Znajdź i zniszcz) i bardzo często wybijam większość ekipy wroga :) Tarcza jest świetna w starciu 1 v 1. Za to nie ma szans z większą ilością przeciwników na raz, co jest jej wadą.

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Dokładnie tak. Aczkolwiek zawsze gram na S&D (Znajdź i zniszcz) i bardzo często wybijam większość ekipy wroga :) Tarcza jest świetna w starciu 1 v 1. Za to nie ma szans z większą ilością przeciwników na raz, co jest jej wadą.

 

tutaj bym się niezgodził ale tylko w przypadku gdy gramy kompletnie z nieznanymi osobami bo ostatnio grałem w ZIZ i wkleiło mnie do jakiegoś klanu i nikt niemiał tarczy ale kiedy ja wziołem to zaczeli chronić moje flanki i spokojnie dobijałem gości

 

to prawda z zimnokrwistym i bezkpromisowcem jest trudniej grać ale coldblood jest dobre kiedy mapa gdzie graja snajpery a bezkomp to na rust :P

 

to prawda jeśli biegnie na ciebie 3 gości ale co ci zrobią jeśli to koniec meczu a oni nie maja padlinożercy?;p

jak masz nóż to spokojnie ich załatwisz

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

trele12

to właśnie zależy od mapy i od ludzi grających na serwerze.

ZiolkoJr

po to dodałem tutka, daj znać jak Ci poszło :D

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

no od mapy zapomiałem bo na rust to nawet jak bedziesz the best to i tak możesz mieć <_<

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

na Rust to nawet nie ma co brać tarczy :P

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...